خودرو پژو ۴۰۵ در بالابر ساختمانی له شد +تصاویر

رشت رویایی- نقص فنی در بالابر ساختمانی ویژه حمل خودرو در کوی یافت آباد تهران باعث گیرکردن خودرو سواری پژو ۴۰۵ و وارد شدن خسارات زیاد به این وسیله نقلیه شد.

خودرو پژو ۴۰۵ در بالابر ساختمانی له شد

به دنبال تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی و اعلام حادثه گیر کردن خودروی سواری در بالابر ساختمانی بلافاصله با هماهنگی ستاد فرماندهی این سازمان، آتش نشانان ایستگاه ۸۷ در ساعت ۱۶: ۵۶ دقیقه دیروز به کوی یافت آباد، خیابان مرتضی زندیه اعزام شدند.

بهرام الیانی فرمانده عملیات ایستگاه ۸۷ آتش نشانی تهران گفت: یک دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ به‌وسیله بالابر حمل خودرو ساختمانی به هنگام انتقال از طبقات منفی یک ساختمان مسکونی ۶ طبقه تا طبقه همکف، ناگهان این وسیله نقلیه به هنگام خروج از بالابر در طبقه همکف، بین کرکره این طبقه و بالابر گیر کرد و سپس با نقص فنی سیستم بالابر، این خودرو تحت فشار قرار گرفت و اتاقک آن متلاشی شد.

وی افزود: آتش‌نشانان بلافاصله پس از رسیدن به محل حادثه، راننده خودرو را که دچار شوک شده بود از داخل اتاقک در هم پیچیده خودرو خارج کردند.

خودرو پژو ۴۰۵ در بالابر ساختمانی له شد

الیانی ادامه داد: همزمان گروه دیگری از آتش‌نشانان برای جلوگیری از سقوط خودرو داخل چاهک بالابر نسبت به مهار خودرو اقدام کردند.

این فرمانده آتش نشانی تصریح کرد: نیروهای آتش نشانی سرانجام پس از ساعت‌ها تلاش و پس از تنظیم ارتفاع بالابر و همسطح کردن آن، در عملیاتی حساس این خودروی سواری را از داخل دستگاه بالابر رهاسازی و از محل خارج کردند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz