خواستگار شکست‌خورده خانواده‌ای را به رگبار بست

پلیس

رشت رویایی- خواستگار شکست‌خورده که پس از شنیدن جواب رد، دختر موردعلاقه‌اش و خانواده او را به رگبار بسته و گریخته بود سرانجام پس از دو هفته با ردیابی‌های گسترده پلیسی در مخفیگاهش به دام افتاد. جنایتکار تحت تعقیب وقتی خود را در محاصره پلیس دید دست به خودزنی زد ولی با تلاش نیروهای امدادی از مرگ نجات یافت.

روزنامه «ایران» نوشت: روز جمعه چهارده آبان امسال مرد ۴۰ ساله‌ای به نام فرامرز پس از شنیدن جواب رد از سوی دختر جوان و خانواده‌اش سناریوی شومی را طراحی و اجرا کرد.

مرد انتقام‌جو پس از تهیه یک اسلحه کلاشنیکف، ابتدا در مسیر پدر و خاله دختر جوان در شهرستان تاکستان – واقع در استان قزوین- قرار گرفت و با شلیک چندین گلوله آنها را هدف قرار داد که در این واقعه خونین پدر مریم به قتل رسید و خاله‌اش نیز مجروح شد که به بیمارستان منتقل شد و نجات یافت.

خواستگار کینه‌جو سپس برای کشتن مریم به محل کار او رفت و به‌محض روبه‌رو شدن با دختر جوان و چند زن دیگر همه را تهدید به قتل کرد و پس از شلیک چند گلوله، دختر موردعلاقه‌اش را هدف قرارداد و گریخت. او بلافاصله سراغ برادر مریم نیز رفته بود که در این جنایت ناکام ماند و به ناچار گریخت.

مریم – ۳۰ ساله – پس‌ازاین جنایت با مرگ دست‌وپنجه نرم می‌کرد که پس از چند عمل جراحی با تلاش تیم پزشکی نجات یافت.

از سوی دیگر در تحقیقات پلیسی مشخص شد فرامرز از مدت‌ها قبل خواستگار مریم بوده و برای ازدواج با او به‌شدت پافشاری کرده است، ولی پدر مریم در تحقیقاتش پی برده بود خواستگار دخترش دارای چند سابقه کیفری است.

حتی چند سال پیش هم به جرم قتل در زندان بوده که پس از جلب رضایت و بخشش اولیای دم از قصاص نجات‌یافته و آزادشده است.

به همین خاطر با این ازدواج به‌شدت مخالف بود. این شرور به شکل‌های مختلف برای خانواده مریم مزاحمت ایجاد کرده بود به‌طوری که او سال گذشته در اقدامی جنون‌آمیز ماشین پدر «مریم» را به آتش کشید.

قاتل فراری پیش‌ازاین نیز با تهیه اسلحه به خانه دختر موردعلاقه‌اش رفته بود تا پدر مریم را بکشد که ناکام مانده بود. پرونده‌های شکایت از وی نیز طی دو سال گذشته در دادگاه‌های تاکستان، قزوین و… مطرح بود.

سرانجام خواستگار کینه‌جو با طراحی سناریوی شومی، برای کشتن دختر مورد علاقه‌اش و خانواده او دست به اسلحه شد. تلاش‌های کارآگاهان برای شناسایی و دستگیری فرامرز ادامه داشت تا اینکه صبح پنجشنبه ۲۷ آبان، کارآگاهان جنایی در ردیابی‌های پلیسی، مخفیگاه این جنایتکار فراری را شناسایی کردند.

فرامرز که با دیدن مأموران شوکه شده بود وقتی خود را در محاصره دید در اقدامی جنون‌آمیز دست به خودزنی زد اما با تلاش بموقع کارآگاهان و نیروهای امدادی از مرگ نجات یافت و به بیمارستان منتقل شد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz