خواسته دختری که با شوت مسی بی‌هوش شد

رشت رویایی- دختری که در جریان دیدار ویارئال و بارسلونا از شوت لیونل مسی از هوش رفت، از باشگاه بارسلونا تقاضای بلیط دیدار ال کلاسیکو را دارد.

به گزارش موندو دیپورتیوو بارسلونا این هفته در دیدار برابر ویارئال در آل مادریگال به تساوی ۲ بر ۲ رضایت داد. در این دیدار در یکی از صحنه‌ها شوت لیونل مسی در قسمت تماشاگرها به صورت یکی از تماشاگرها برخورد کرد که باعث شد این هوادار از هوش برود و در بیمارستان به هوش بیاید. شوت محکم مسی به سمت این دختر رفت و مصدوم نیز بلافاصله دستانش را جلوی صورتش گرفت ولی شدت شوت مسی باعث شد تا دست این هوادار بشکند.

این دختر مصدوم بعد از به هوش آمدن در بیمارستان گفت: طرفدار رئال مادرید هستم و از مادرید به اینجا آمدم تا این دیدار را از نزدیک تماشا کنم. من قبلاً نیز از مسی خوشم نمی‌آمد و با این اتفاق بیشتر از او بدم میاد. بعد از این اتفاق باشگاه بارسلونا جویای احوال من شد و من از آنها خواستم تا بلیط ال کلاسیکو را برای من فراهم کنند تا بتوانم این دیدار را در نیوکمپ از نزدیک تماشا کنم.

باید ببینیم باشگاه بارسلونا می‌تواند این هوادار رئال مادرید را به عنوان مهمان برای تماشای آل کلاسیکو به نیوکمپ دعوت کند یا خیر.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz