استاندار گیلان:
خرسندم که پیام سلامتی آیت‌الله محفوظی را به مردم گیلان می‌رسانم

رشت رویایی- استاندار گیلان از آیت‌الله‌العظمی عباس محفوظی، از مراجع تقلید تشیع و اساتید عالی گیلانی حوزه علمیه قم عیادت کرد.

آیت‌الله‌العظمی عباس محفوظی- محمدعلی نجفی

به گزارش ایسنا دکتر نجفی با حضور در یکی از بیمارستان‌های تهران از آیت‌الله‌العظمی عباس محفوظی، از مراجع تقلید و اساتید برجسته گیلانی در حوزه علمیه قم که به دلیل عمل جراحی بستری است، عیادت کرد و در جریان مداوای ایشان قرار گرفت.

وی با ابراز خرسندی از روند مطلوب بهبودی آیت الله محفوظی بعد از عمل جراحی، گفت: با توجه به انعکاس خبر بیماری شما در رسانه‌ها مردم نگران شدند و بسیار خرسندیم که پیام سلامتی جنابعالی را به مردم شریف گیلان برسانیم.

استاندار گیلان در این دیدار با اشاره به ارادت ۴۰ ساله خود به آیت الله محفوظی، ایشان را دوستدار انقلاب و امام (ره) و رهبر معظم انقلاب دانست.

نجفی آیت‌الله محفوظی را از افتخارات مردم گیلان عنوان کرد و از ایشان خواست تا پس از بهبودی کامل برای دیدار با مردم گیلان به استان سفر کنند.

آیت‌الله‌العظمی محفوظی نیز در این دیدار، با قدردانی از عیادت استاندار گیلان و اظهار محبت مردم گیلان گفت: سلام مرا به مردم گیلان، ایران و همه مومنان شیعه که از خانواده امیرالمؤمنینع) هستند برسانید و محتاج دعا خیر آنان هستم. ان‌شاءالله در آینده آنچه رضای حق‌تعالی باشد را بتوانیم طی کنیم و توفیق خدمت به مردم را همچنان داشته باشیم.

به گزارش ایسنا، آیت الله محفوظی یکشنبه، دوازدهم اردیبهشت به دلیل عارضه مغزی هماتوم در بیمارستان بستری و عمل جراحی ایشان روز دوشنبه با موفقیت انجام شد.

تیم پزشکی معالج آیت‌الله محفوظی وضعیت ایشان را پس از عمل جراحی رضایت بخش دانسته‌اند.

آیت‌الله عباس محفوظی متولد ۱۳۰۶ در رودسر عضو ۴ دوره مجلس خبرگان رهبری از گیلان، عضویت در جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و عضویت در شورای عالی انقلاب فرهنگی، نماینده رهبری در دانشگاه تهران از جمله سوابق ایشان است. این مرجع تقلید گیلانی همچنین در زمان حیات آیت‌الله‌العظمی محمدتقی بهجت فومنی (ره) رئیس دفتر ایشان بود.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz