[su_frame align=”center”]مریم ایراندوست[/su_frame]

رشت رویایی- سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان بندرانزلی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

مریم ایراندوست در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: از دنیای فوتبال خداحافظی کردم تا اهداف خود را در زندگی شخصی دنبال کنم.

سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان بندر انزلی گفت: در دوران فعالیتم سه دوره قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی، ۶ دوره نایب‌قهرمانی لیگ برتر و یک دوره قهرمانی لیگ منطقه‌ای و یک دوره عنوان قهرمانی در مسابقات بین‌المللی پاکستان را به همراه تیم فوتبال بانوان ملوان کسب کردم.

عنوان نایب‌قهرمانی در مسابقات غرب آسیا به همراه تیم ملی بزرگ‌سالان، عنوان چهارمی المپیک ۲۰۱۰ سنگاپور به همراه تیم ملی نوجوانان و جوانان، بهترین بازیکن مسابقات بین‌المللی پاکستان و دو دوره عنوان بهترین مربی بانوان کشور از دیگر افتخارات این ورزشکار گیلانی است.

مریم ایراندوست به همراه تیم ملوان فصل گذشته نائب قهرمان هشتمین دوره لیگ برتر فوتبال بانوان کشور بین ۱۲ تیم شد.

مریم ایراندوست متولد ۱۴ بهمن سال ۱۳۵۷ در بندرانزلی است و فوتبال را به طور حرفه‌ای از ۲۳ سالگی زیر نظر پدر خود نصرت ایراندوست سرمربی اسبق ملوان آغاز کرد.

وی با انتشار متنی در فضای مجازی به طور رسمی خداحافظی‌اش از دنیای فوتبال را اعلام کرده بود.

در این متن آمده است: با شروع ماه مبارک رمضان، هم روزه اخلاص و هم روزه فوتبال می‌گیرم و همیشه اعتقادم بر این بوده مثبت باشم و نیمه پر لیوان را ببینم پس از آنچه که گذشت انتقاد نمی‌کنم و همه ناملایمت‌ها را در دلم نگه می‌دارم چون خوب‌هایی هم بودند که مرا حمایت کردند تا همواره باهم و در کنار هم برای موفقیت تیم‌هایم، ایران ِ اسلامی سرافراز، ملوانِ بزرگ و شهرم بندر انزلی قدم بردارم.