رشت رویایی- بهداد سلیمی از احتمال خداحافظی‌اش از دنیای قهرمانی خبر داد.

به گزارش تسنیم، در شرایطی که بامداد امروز (چهارشنبه) بهداد سلیمی بار دیگر با ناداوری هیئت ژوری دستش از مدال نقره جهان کوتاه ماند و این حرکت حتی با اعتراض وی، فدراسیون و حتی تماشاگران حاضر در سالن همراه شد، این وزنه‌بردار از خداحافظی احتمالی‌اش از دنیای قهرمانی خبر داد.

بهداد سلیمی گفت: وزنه‌برداری خیلی کثیف است و حرفی برای گفتن ندارم. این بار دوم است و نمی‌دانم دیگر چه کاری باید انجام دهم.

او اضافه کرد: فعلاً تصمیم من این است که دیگر وزنه‌برداری را با این شرایط کنار بگذارم. البته باید به تهران بیایم و بیشتر در این خصوص فکر و مشورت کنم، اما در شرایط فعلی تصمیم من این است که دیگر روی تخته نروم.

به گزارش خبرورزشی، پس از رای عجیب هیئت ژوری درباره وزنه‌های بهداد سلیمی، در حالی که کارشناسان بر این عقیده هستند که باز هم حق بهداد خورده شده چرا که این بار دستان او نلرزید و خیلی قاطع وزنه را بالای سرش برده بود، همسر سلیمی در صفحه اجتماعی وزنه‌بردار کشورمان و اینستاگرام دخترشان نوشت:

«نامردی و حق‌خوری حق‌الناس هست. پس اگر به عدالت حکمی صادر نشه حق‌الناس پایمال میشه و وای به حال فردی که حق‌الناس گردنش باشه. و دوباره دوباره دوباره… بهداد عزیزم چیزی از ارزشت برای مردم و خانواده‌ت کم نشده میدونم چی کشیدی تا بیای و حقت رو بگیری. دیگه نمیدونم چجوری آرومت کنم، چجوری بهت روحیه بدم، امید بدم که بازم بیان و اینقدر راححححححححت وزنه‌ای که با فوتت رو هوا می‌بری رو ازت بگیرن. خدا خودش کمک کنه و لعنت به ورزشی که خیلی راحت حق‌خوری باشه. و در آخر مدال نقره برادر عزیزم سعید مبارکش باشه؛ ما به فال نیک می‌گیریم و شاید قسمت شمایی که چندسال به ناحق از ورزش دور بودی بوده. زنده باد ایران زنده باد بهداد»