[su_frame align=”left”]عباس بایرامی[/su_frame]

رشت رویایی- سرهنگ عباس بایرامی ضمن تأیید خبر شهادت جهانگیر جعفری نیا اظهار کرد: شایعات منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر شهادت سه تن دیگر از رزمندگان گیلانی صحت ندارد.

سرهنگ عباس بایرامی معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان در گفت و گو با خبرگزاری میزان گفت: خبر اخیر در خصوص شهادت سه مدافع حرم گیلانی صحت ندارد و ما تنها یک شهید داریم که امشب مراسم وداع و فردا مراسم تشییع پیکر این شهید بزرگوار برگزار می‌شود

وی با بیان اینکه پیکر جهانگیر جعفری نیا اکنون وارد کشور شده است اظهار کرد: با شهیدی که فردا تشییع خواهیم کرد تعداد شهدای مدافع حرم استان گیلان به عدد ۱۴ می‌رسد که البته چند تن از این شهدا در استانهای دیگر تدفین شده‌اند.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان در خاتمه بیان کرد: رسانه‌ها صرفاً آنچه را که از مبادی رسمی اطلاع رسانی می‌شود منعکس کنند.

بر اساس این گزارش، جهانگیر جعفری‌نیا از مدافعان حرم گیلانی, در حلب سوریه در مبارزه با تکفیری‌های داعش به مقام شهادت نائل شد.

شهید جهانگیری‌نیا از جانبازان عملیات نبل و الزهرا بود که برای آخرین بار در تاریخ ۲۹ اردیبهشت امسال برای انجام مأموریت مستشاری به سوریه اعزام شده بود و از وی دو دختر ۱۰ ساله و ۱۶ ساله به یادگار مانده است.

براساس گزارش میزان، شهید جهانگیری‌نیا متولد ۳ شهریور ۱۳۵۷ در شهر آستارا، دارای مدرک فوق دیپلم بود.