حکم ۲ متهم دیگر پرونده حمله به سفارت عربستان اعلام شد

حمله به سفارت عربستان

رشت رویایی- وکیل‌مدافع دو نفر دیگر از متهمان پرونده تعرض به سفارت عربستان از ابلاغ حکم پرونده موکلانش خبر داد.

به گزارش ایسنا، محمد نریمانی گفت: یکی از موکلانم به ۶ ماه حبس محکوم شده و موکل دیگرم به ۹۱ روز حبس تعلیقی محکوم شده است.

مصطفی شعبانی وکیل مدافع تعدادی از متهمان پرونده تعرض به سفارت عربستان در ۱۴ آبان ماه از ابلاغ حکم حبس موکلانش در این پرونده خبر داده بود.

او درباره مفاد حکم صادره در پرونده متعرضان به سفارت عربستان گفت: حکم این پرونده به صورت الکترونیکی به من ابلاغ شده است و موکلانم به حبس محکوم شده‌اند.

شعبانی افزود: بحث تخریب سفارت عربستان در این پرونده که یکی از اتهامات بود منتفی شده است و متهمان از باب اخلال در نظم عمومی محکوم شده‌اند.

شعبانی با بیان این که به حکم صادره اعتراض می‌کنم، تصریح کرد: برخی از متهمان این پرونده به ۶ ماه حبس و برخی دیگر به ۳ ماه حبس محکوم شده‌اند و برخی نیز تبرئه شده‌اند.

بر اساس این گزارش، ۱۱ آبان ماه یک مقام مسوول در مجتمع قضایی کارکنان دولت از صدور حکم پرونده متعرضان به سفارت عربستان خبر داد و گفت: حکم ۲۰ متهم این پرونده صادر شده، ولی هنوز ابلاغ نشده است.

به گزارش ایسنا، ۲۸ و ۲۹ تیرماه سال جاری دو جلسه دادگاه در خصوص رسیدگی به اتهامات ۲۰ نفر از متهمان پرونده تعرض به سفارت عربستان در شعبه ۱۰۶۰ کیفری ۲ مجتمع قضایی کارکنان دولت به ریاست قاضی فرشید دهقانی برگزار شد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz