حمله اراذل و اوباش مست به مردم در پارک سمیه

مهرداد بزی

رشت رویایی- مهرداد، معروف به مهرداد بزی از اراذل و اوباش پایتخت پس از حمله مستانه به مردم در پارک سمیه به همراه ۳ تن از نوچه‌هایش دستگیر و روانه کلانتری شد.

ساعت ۱۹:۰۰ سیزدهم اردیبهشت ماه سال جاری در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ مبنی بر یک مورد قمه‌کشی و تخریب در پارک سمیه، خیابان ربذه شمالی واحد گشت ۱۱۰ این یگان به محل اعزام شد.

در محل دو تن از شهروندان به واحد گشت کلانتری مراجعه و عنوان کردند با خانواده در پارک نشسته بودیم که ناگهان عده‌ای جوان در حالی که همگی مست بودند و حالت عادی نداشتند با قمه و چاقو وارد پارک شدند و به ما حمله‌ور شده و با فحاشی اقدام به شکستن شیشه‌های خودروهای ما نمودند و سپس توسط سه دستگاه موتورسیکلت و یک دستگاه خودرو از محل متواری شدند.

در ادامه بنا به حساسیت موضوع و به محض وصول شکایت مردمی تیمی از ماموران تخصصی کلانتری ۱۳۲ نبرد، پایگاه ششم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ و کلانتری ۱۶۹ مشیریه در محل حاضر شدند و تحقیقات خود را از شاهدان عینی ادامه دادند.

شهروندان و شاهدان عینی ماجرا گفت: تعدادی موتورسوار و یک خودرو جلوی پارک آمدند و اقدام به ایجاد رعب و وحشت در محل کردند و دو نفر را با چاقو زدند و شیشه‌های ماشین آن‌ها را شکستند.

در ادامه شاهدان گفتند: افراد مهاجم که اقدام به ضرب و شتم و تخریب کردند از بچه‌های افسریه هستند و سردسته آنان “مهرداد” معروف به مهرداد بزی است اما از او آدرسی نداریم.

سرگرد منصور حشمتیان، رییس کلانتری ۱۳۲ نبرد درباره این خبر گفت: به دنبال اظهارات شاهدان عینی ماجرا اقدامات اطلاعاتی لازم انجام شد و در نهایت در کمتر از ۱۲ ساعت مخفیگاه متهمان واقع در اتوبان محلاتی شناسایی و در یک عملیات منسجم و هماهنگ مهراد و سه تن از نوچه‌هایش به نام‌های سامان، ارسلان و پیام به همراه مقادیری مشروبات الکلی و چند قبضه چاقو و قمه دستگیر و به مقر پلیس منتقل شدند.

گفتنی است، تلاش ماموران در جهت شناسایی و دستگیری دیگر عوامل تخریب و شرارت در محدوده نبرد در حال پیگیری است.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz