اولین همایش شهر خلاق خوراک‌شناسی یونسکو-رشت - مهر ۱۳۹۵ - غلامعلی جعفرزاده

رشت رویایی- نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی طی مصاحبه ای با سایت ورزش ۳ با حمایت از مالک باشگاه گفت: اگر کسی با توجه به مسایل اقتصادی موجود، سرمایه خود را در ورزش بیاورد نباید هر روز علیه او مصاحبه کرد یا اینکه او را تهدید کرد.

جعفرزاده با اشاره به اینکه باید از جواد تن زاده به عنوان مالک باشگاه سپیدرود حمایت کرد گفت: باید سرمایه گذاران را ترغیب کرد تا وارد فوتبال شوند و بتوانیم سایر باشگاه ها را واگذار کنیم.

جعفرزاده با اشاره به اینکه آقای تن زاده به عنوان یک جوان رشتی سرمایه زندگی خود را در سپیدرود گذاشته است گفت: تقاضا دارم که حلاوت و شیرینی بقای سپیدرود را به کام هواداران این تیم تلخ نکنند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با مصاحبه و پرخاشگری به یکدیگر، هیچ مشکلی حل نخواهد شد تصریح کرد: در بازی های سپیدرود حرص و جوش زیادی را خوردیم و حتی از این استرس ها وزن کم کردیم تا سپیدرود در لیگ برتر بماند.

عضو کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس با اشاره به اینکه به شخصه دوست دارم که علی کریمی در تیم سپیدرود بماند گفت: آقای تن زاده در روزی که هیچ کس به سمت سپیدرود نمی آمد، این جسارت را به خرج داد و مالکیت تیم سپیدرود را به عهده گرفت و باید ایشان در تیم سپیدرود بماند.

جعفرزاده با بیان اینکه با عبارت هایی همانند مافیا و سیاهنمایی در مورد باشگاه سپیدرود هیچ اتفاق خاصی رخ نمی دهد افزود: علی کریمی آرامش خود را حفظ کند و در آن مقطع زمانی، زمان درگیری با فدراسیون نبود و برای آن هزینه زیادی پرداخت کردیم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه علی کریمی افتخار و اسطوره فوتبال کشور ما است اظهار داشت: علی کریمی همانگونه که در زمین فوتبال همه چیز را بهم میریزد نباید در بیرون زمین فوتبال همه چیز را بهم بریزد.

جعفرزاده با تاکید بر اینکه هیچکس نباید بقا سپیدرود را به نام خودش بزند بیان داشت: این پیروزی متعلق به جوانان رشتی است که بر روی سکوها اشک ریختند و تیم سپیدرود را تشویق کردند.

واکنش علی کریمی: من کاری را انجام دادم که شما فقط شعار می دهید

اما سرمربی سپیدرود نیز در کانال تلگرامی خود به نماینده رشت پاسخ داد.

کریمی با اشاره به سخنان جعفرزاده در مورد حرص و جوش خوردن در مورد نتایج سپیدرود و این که چرا از فدراسیون فوتبال انتقاد کرده است پاسخ داد: شما اگر حرص و جوش میخوردید یک سر به تمرین می امدید. دوست داشتن شما براى من مهم نیست، من کارى با فدراسیون کردم که شما فقط در موردش شعار می دهید، پس بهتره هر کسى کارى را که تخصصش هست انجام بدهد.

او همچنین درباره این حرفهای نماینده رشت که کسی نباید بقای سپیدرود را به نام خود بزند نیز نوشت: ما که چیزى بنام خودمون نزدیم. من و شما رفتنی هستیم و این تیم براى مردم رشت(پیر و جوان، زن و مرد)ماندنى خواهد بود.ولى شما چه کاری براى این جوانان کردید که حرفش را میزنید!!؟؟

او همچنین نوشت: اقاى جعفرزاده همین مالک مورد تایید شما ، با کسى که تیم را به ورطه نابودى رسونده بود ،٢۴ ساعت با هم هستند!!؟؟ دلیلش چیست؟آقاى جعفرزاده ، شما که سنگ جوانان رشتى را به سینه میزنید در ظاهر، یک زمین چمن طبیعى براشون درست کنید!!!در شهرى که علف از آهن سبز میشود، زمین چمن طبیعى قابل استفاده وجود ندارد!!!؟؟ شعار ندهید! راستی حقوقتون زیاد شد؟