«ما جوانان این شهر باید به داشتن چنین شهرداری فخر بورزیم»
حمایت قاطع فرزند محمود باقری خطیبانی از دکتر ثابت‌قدم، شهردار رشت

محمود باقری خطیبانی - محمدعلی ثابت‌قدم

رشت رویایی- تقریباً اکثر شهروندان رشت از مخالفت‌های بی‌چون‌وچرای محمود باقری خطیبانی، عضو شورای اسلامی شهر رشت با دکتر سیدمحمدعلی ثابت‌قدم، شهردار رشت باخبر هستند، تا جایی که اگر شهردار سر ظهر هم بگوید روز است، خطیبانی چندتایی دلیل سرهم می‌کند و می‌گوید شب است. حالا محمد باقری خطیبانی، فرزند محمود باقری در دل نوشته‌ای که سایت دیارمیرزا آن را منتشر کرده، از شهردار رشت و عملکردش دفاع کرده است. در ادامه این نوشته را می‌خوانید.

در پاسخ به سوالی در اول انقلاب که تخصص بهتر است یا تعهد شهید چمران گفتند: می‌گویند تقوا از تخصص لازم‌تر است، آن را می‌پذیرم اما می‌گویم آن کس که تخصص ندارد و کاری را می‌پذیرید بی‌تقواست.

بی‌شک یکی از سرمایه‌های فراموش شده و یا کم دیده شده‌ی مردم و یا خواص، شخص شهردار کلان‌شهر رشت می‌باشد. کسی که با فعالیت‌های ارزشمندش در زمره‌ی انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی چنین صفتی را برای خود برگزیده است. کسی که علی‌رغم بی‌مهری‌های فراوان از جانب افراد گوناگون که اصلاً تخصص علمی و تعهد کاری ایشان را در نظر نگرفته‌اند، با قدرت به کار خویش ادامه داد تا جایی که به وضوح دیده می‌شود با به‌کارگیری جوانان متعهد و متخصص که اغلب‌شان از یادگاران و نزدیکان شهدا و سرمایه‌های اصلی نظام هستند، برگ زرینی برای خود به‌عنوان یک مسول در نظام جمهوری اسلامی رغم زده است. از دیگر اقدامات ایشان اهتمام ورزیدن به جایگاه والای شهدا با انجام طرح‌هایی همچون زرین کردن نام کوچه‌ها و خیابان‌ها با نام آن عزیزان و همچنین ساخت و نصب تندیس‌هایی از تمثال آنها در نقاط مختلف شهر و همچنین توجه ویژه به مشکلات گلزار شهدا که بعضاً از دید مسولان مربوطه هم به دور مانده است.

ما جوانان این شهر باید به داشتن چنین شهرداری فخر بورزیم که به دور از هرگونه تکبر و ادعایی خالصانه گوشه‌ای از دین خود را بدون هیچ چشم‌داشتی برای این ستارگان درخشان ادا نموده است. مصداق این مساله را در حمایت‌های ارزشمند و ماندگار ایشان در برگزاری اولین کنگره‌ی ملی شهدای گران‌قدر استان گیلان می‌توان رویت نمود.

دلیل انتخاب چنین صفتی برای ایشان حمایت همه‌جانبه از سرمایه‌های ملی و دینی ماست. بی‌شک هر مسئولی که محوریت مدیریت خویش را حمایت و رضایت از شهدا قرار دهد، سرمایه‌ای ارزشمند است. به امید پیروزی و سرافرازی انقلاب اسلامی و چنین مدیران توانمندی و همچنین شهر محبوبم رشت.

و من الله التوفیق

محمد باقری خطیبانی

نظرات

1 دیدگاه برای "«ما جوانان این شهر باید به داشتن چنین شهرداری فخر بورزیم»
حمایت قاطع فرزند محمود باقری خطیبانی از دکتر ثابت‌قدم، شهردار رشت"

آگاه‌سازی از
680

مرتب کردن بر اساس:   جدیدترین | قدیمی‌ترین | بیشترین رأی
حامد
10 ماه 15 روز پیش

درود بر شرفش

wpDiscuz