فرهاد شوقی:
حمایت‌های عمومی از شهردار رشت در تصمیمات اعضای شورا چندان تأثیرگذار نخواهد بود

دیدار مسئولین با خانواده شهدای مدافع حرم گیلان - فرهاد شوقی

رشت رویایی- عضو کمیسیون توسعه و عمران شورای شهر رشت با بیان اینکه در استیضاح شهردار اعضای شورای شهر منافع عمومی شهر را دنبال می‌کنند، گفت: تصمیماتی که اعضای شورای شهر می‌گیرند به نفع رشت خواهد بود.

به نقل از همشهری گیلان، فرهاد شوقی با بیان اینکه ما نیز در جریان پروژه‌های مفید در دوران کار ثابت‌قدم هستیم، به دغدغه‌های اعضای شورا اشاره کرد و گفت: این دغدغه‌ها شامل روند اجرای پروژه‌ها و تخلفاتی است که در مجموعه شهرداری اتفاق می‌افتد نه شهردار رشت. البته شاید این تخلفات اشتباهاتی باشند که اعضای شورای شهر با داشتن اطلاعات کافی ازریز امور بیشتر در جریان آن باشند. بنابراین تلاش می‌کنیم تا شهر و شهروندان از این اشتباهات آسیب نبینند.

او درباره واکنش شهروندان به استیضاح شهردار گفت: ما نیز جز مردم این شهر هستیم و با مردم در ارتباطیم. اما حمایت‌های عمومی از شهردار رشت در تصمیمات اعضای شورا چندان تأثیرگذار نخواهد بود.

این عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: ما به‌عنوان نمایندگان مردم رشت در شورا با مردم در ارتباط و از نظرات آنها آگاه هستیم. تا امروز هنوز درباره ماندن یا نمادن ثابت‌قدم به جمع‌بندی نرسیده‌ایم و اگر قرار بر ماندن او باشد شهردار باید تعهداتی در رفع ایرادات و اشتباهات صورت گرفته در مجموعه شهرداری به شورا بدهد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz