[su_frame align=”left”]شاهرخ یوسف‌زاده چابک[/su_frame]

رشت رویایی- رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تاکید بر این مطلب که پرداخت‌ها باید مبتنی بر عملکرد باشد، گفت: پرداخت معوقه‌های پرسنلی از اولویت‌های دانشگاه است.

به گزارش ایسنا، دکتر شاهرخ یوسف‌زاده چابک در نشست با اعضای هیئت مدیره نظام پرستاری رشت با اشاره به وضعیت فعلی دانشگاه، اظهار کرد: به‌دنبال راهکارهایی برای برون‌رفت از معضلات فعلی دانشگاه به خصوص در حوزه مالی هستیم اما به‌نظر می‌رسد بدون مساعدت سازمان‌های بالادستی، تحقق این مهم امکان‌پذیر نباشد. از سوی دیگر تأخیر در پرداخت سازمان‌های بیمه‌گر، معضل را دو چندان کرده است.

او با بیان این‌که مدیریت کسورات نقش مهمی در بهبود چالش‌های مالی دارد، ادامه داد: در این راستا استفاده از پتانسیل گروه‌های مختلف پرسنلی می‌تواند مثمر ثمر باشد.

یوسف‌زاده چابک استقرار طرح مبتنی بر عملکرد را جهت ارتقای انگیزه کارکنان حائز اهمیت دانست و گفت: با انجام مداخلات علمی و تدوین برنامه‌های اصولی می‌توان روند موجود را اصلاح کرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، تصریح کرد: اعضای نظام پرستاری جزئی از بدنه دانشگاه علوم پزشکی هستند. در این زمینه ایجاد تعامل بیشتر اداره پرستاری با این گروه و استفاده از پتانسیل‌های این صنف در کارگروه‌های تخصصی دانشگاه می‌تواند بهبود وضعیت پرستاری در استان را به‌دنبال داشته باشد.