[su_frame align=”center”]photo_2016-08-22_10-33-44[/su_frame]

رشت رویایی- مربی–بازیکن تیم سپیدرود معتقد است بازیکنان این تیم در دقایق پایانی دیدار مقابل گسترش فولاد دچار استرس شده بودند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا سهیل حق‌شناس در خصوص شکست یک بر صفر تیم سپیدرود مقابل گسترش فولاد گفت: در این بازی قدر موقعیت‌هایمان را ندانستیم. متأسفانه شکست در دو دیدار گذشته استرس زیادی به بچه‌ها وارد کرده و همین استرس در لحظات آخر بازی کار خودش را کرد.

او ادامه داد: در بازی‌های گذشته هم تیم ما بعد از دقیقه ۶۰ گل خورد و به همین دلیل بچه‌ها ترسیده بودند که نکند دوباره این اتفاق تکرار شود که متأسفانه همین‌طور هم شد. گسترش فولاد روی دو ضربه ایستگاهی و شروع مجدد که به سمت دروازه ما آورد، موفق شد یک گل بزند.

مربی–بازیکن تیم سپیدرود در پاسخ به این پرسش که آیا هفته آینده بعد از دیدار مقابل پیکان از دنیای بازیگری خداحافظی خواهد کرد، گفت: بله هنوز روی تصمیمم هستم. هدف و برنامه‌ریزی که من و نظرمحمدی داریم، این است که هفته آینده از دنیای بازیگری خداحافظی کنم و به احتمال زیاد هم این کار را خواهم کرد.

حق‌شناس درباره دیدار هفته آینده سپیدرود مقابل پیکان گفت: اگر در این بازی اتفاقاتی مانند دیدار برابر سیاه‌جامگان نیفتد و بازیکنان از لحاظ روحی و روانی به‌هم نریزند، می‌توانیم اولین سه امتیازمان را به دست بیاوریم. سپیدرود را در سه بازی گذشته تیمی رو به جلو دیدم، اما باید استرس را از بازیکنان تیم‌مان دور کنیم، چون احساس کردم در بازی مقابل گسترش بازیکنان در دقایق پایانی ترسیده بودند.

او در مورد شایعاتی که در مورد تغییر سرمربی تیم سپیدرود به گوش‌ می‌رسد، گفت: همیشه در مورد تیم‌هایی که شکست می‌خورند، این حرف‌ها و شایعات زده می‌شود. ما سال گذشته تیم را به لیگ برتر آوردیم، اما بازهم این شایعات مطرح بود. تیم ما شرایط مالی قدرتمندی ندارد که اگر یک نفر برود و شخص دیگری بیاید بتواند تغییرات گسترده‌ای در تیم ایجاد کند.

مربی – بازیکن تیم سپیدرود افزود: به نظرم تیم ما اکنون نیاز به آرامش دارد، اما برخی‌ افراد می‌خواهند این آرامش را به‌هم بریزند. خواسته ما از هواداران این است که تحمل کنند و امیدوار باشند شرایط بهتر شود.

به شخصه اعتقاد دارم علی نظرمحمدی تیم را به تنهایی به لیگ برتر آورده است، اما متأسفانه برخی‌ها حرف‌هایی می‌زنند که به جز فشار روی بازیکنان و کادرفنی فایده دیگری ندارد. ما بدهکار هواداران سپیدرود هستیم و امیدواریم به زودی بتوانیم این شکست‌ها را جبران کنیم.