حضور چهار گیلانی در مسابقات جهانی تکواندو نوجوانان

تکواندو

رشت رویایی- چهار گیلانی به همراه تیم ملی تکواندو نوجوانان ایران در مسابقات قهرمانی جهان شرکت می‌کنند.

مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان گیلان روز پنجشنبه گفت: تیم ملی تکواندو دختران و پسران ایران در رقابت‌های جهانی کانادا حضور می یابد که سه تکوندوکار و یک مربی از استان گیلان نیز به همراه این تیم هستند.

سعید علیپور افزود: بر این اساس ، محمد مرتضایی ورزشکار شایسته گیلانی در قالب تیم ملی تکواندو پسران ایران در رقابت های قهرمانی نوجوانان جهان حضور می یابد.

او گفت: همچنین زهرا شجاعی راد و مبینا نژاد دو تکواندوکار شایسته دیگر استان گیلان نیز به همراه تیم ملی تکواندو دختران نوجوان ایران در رقابت های قهرمانی جهان حضور خواهند یافت.
مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان ادامه داد: نیلوفر صفریان از استان گیلان نیز ، مربیگری تیم ملی نوجوانان دختر ایران را برعهده دارد و به همراه این تیم در رقابت های قهرمانی جهان در کانادا حضور می یابد.

علیپور اضافه کرد: تیم ملی تکواندوی نوجوانان دختر و پسر گیلان با حضور چهار گیلانی برای دریافت روادید راهی ترکیه شد تا در رقابت های جهانی که آبان ماه سال جاری در کشور کانادا برگزار می شود، حضور یابد.

او گفت: امیدواریم که سه تکواندوکار گیلانی بتوانند به همراه تیم ملی نوجوانان ایران در رقابت های قهرمانی جهان بدرخشند و با ارائه رقابت های زیبا ، بتوانند مقام کسب کنند و روی سکوی جهانی قرار گیرند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz