حضور هفت ورزشکار و مربی گیلانی در مسابقات قهرمانی جوانان و امیدهای آسیا

کاراته

رشت رویایی- رئیس هیات کاراته استان گیلان روز دوشنبه گفت: تیم ملی کاراته امید و جوانان ایران راهی اندونزی خواهد شد تا در مسابقات کاراته قهرمانی آسیا حضور یابد که هفت ورزشکار و مربی نیز از استان گیلان هستند.

به گزارش ایرنا، اسفندیار زیال افزود: بر این اساس، چهار کاراته‌کار و سه مربی از استان گیلان در رقابت‌های کاراته قهرمانی جوانان و امیدهای آسیا حضور می‌یابند.

او ادامه داد: در بخش بانوان و در رده سنی جوانان، سارا بهمنیار کاراته‌کار شایسته گیلانی در رقابت‌های قهرمانی آسیا حضور خواهد یافت و به مصاف حریفان خود می‌رود.

زیال گفت: در بخش آقایان نیز در رده سنی جوانان، مجتبی محمدی و مهرداد مستحصن از استان گیلان به همراه تیم ملی کاراته در رقابت‌های قهرمانی آسیا حضور یافته‌اند.

رئیس هیات کاراته استان گیلان همچنین گفت: در رده سنی امید و در بخش آقایان، محمدرضا گیلانپور دیگر کاراته‌کار شایسته گیلانی است که در رقابت‌های کاراته قهرمانی آسیا حضور خواهد یافت.

او گفت: همچنین فاطمه قاسمی از استان گیلان به‌عنوان مربی تیمی ملی کاراته امیدهای بانوان ایران، سعید حسنی پور از گیلان به‌عنوان مربی تیم ملی کاراته امیدهای ایران در بخش آقایان و غفار تشکری از این استان نیز، به‌عنوان مربی روانشناس به همراه تیم‌های ملی کاراته امید و جوانان ایران در رقابت‌های قهرمانی آسیا حضور می‌یابند.

اسفندیار زیال در پایان افزود: رقابت‌های کاراته قهرمانی رده‌های سنی جوانان و امید قهرمانی آسیا از روز پنجم آذرماه جاری در کشور اندونزی آغاز می‌شود که کاراته‌کاران برتر این قاره باهم به رقابت می‌پردازند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz