سکوهای پر حرف و حدیث دیدار داماش گیلان-شهرداری کاشان:
حضور مشکوک سرمربی سپیدرود در روز دیدار داماش/ آرامش، دوای درد داماشی‌ها!

رشت رویایی- دیدار تیم‌های فوتبال داماش گیلان و شهرداری کاشان فارغ از نتیجه، حواشی زیادی بر روی سکوهای تماشاگرانش داشت.

سرمربی سپیدرود در روز دیدار داماش

به گزارش وب‌سایت خبری-تحلیلی رشت رویایی، هفته‌ی هشتم رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور در حالی با تساوی تیم پرطرفدار داماش پیگیری شد که حضور افراد خاص بر روی سکوهای ورزشگاه حرف و حدیث‌های زیادی را در محافل فوتبالی به وجود آورد.

دقیقه ۲۵ این دیدار و در حالی که داماشی‌ها یک بر صفر از میهمان نه چندان مطرح خود عقب بودند، علی نظر محمدی سرمربی این روزهای سپیدرود که نتایج بسیار خوب و فراتر از انتظاری نیز با تیم متبوعش در رقابت‌های لیگ دسته اول کسب کرده و در صدر جدول رقابت‌ها حضور دارد، وارد ورزشگاه شد. البته حضور افراد ورزشی و به طور خاص فوتبالی در دیدارهای تیم‌های همشهری کاری بسیار پسندیده است. اما حضور بر روی سکوهای ورزشگاه، آن هم دقیقاً در جایی که مالک و مدیرعامل باشگاه نشسته‌اند به نظر قدری عجیب به نظر می‌رسد.

حال سؤال اینجاست که چرا این حضور در هفته‌های قبل وجود نداشته است؟ آیا نشستن سرمربی سپیدرود بر روی سکوهای ورزشگاه و دقیقاً کنار مالک باشگاه، ربطی به حضور هدایتی و پیشکسوتان پرسپولیس در رشت و احتمالاً خرید باشگاه سپیدرود ندارد؟!

و اما موضوع مهم دیگر حضور مدیرعامل باشگاه بر روی سکوهاست! در کجای دنیا دیده‌اید که مدیرعامل یک تیم، تمام بازی‌ها را از روی سکوهای ورزشگاه به نظاره بنشیند؟ آن هم در زمانی که تیم در بحران قرار دارد و تماشاگران از نتایج کسب شده به شدت ناراحت و عصبانی هستند. مدیرعامل داماش باید بداند که گاهی باید از تیم و حواشی‌اش دور باشد. به عبارت ساده‌تر از دسترس خارج شود نه این که همواره در دسترس باشد و این گونه، محبوبیت را بر روی سکوها جست و جو کند.

انتظار می‌رود مالک با تجربه باشگاه، تدبیری برای خروج از بحران انجام دهد و با بهترین تصمیمات، تیم را به ساحل آرامش رهنمون سازد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz