[su_frame align=”center”]علی قمصری[/su_frame]

رشت رویایی- کنسرت «مهمانی کوچک رشت» توسط گروه هم نوازان حصار به سرپرستی علی قمصری در مجتمع فرهنگی هنری خاتم‌الانبیا به روی صحنه خواهد رفت.

به گزارش رشت رویایی، علی قمصری آهنگساز و نوازنده برجسته موسیقی اصیل ایرانی با همراهی گروه «همنوازان حصار» به شهر رشت سفر می‌کند.

علی قمصری هنرمند موسیقی اصیل ایرانی این بار در قالب «مهمانیِ کوچکِ رشت» در ۲۱ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ در مجتمع خاتم‌الانبیا شهر رشت با مخاطبان خود دیدار خواهد کرد.

این مجموعه که با صدای «پوریا اخواص» به روی صحنه خواهد رفت، آثاری اجرا می‌شود که می‌توان آن‌ها را امتداد مسیر مجموعه «سخنی نیست» دانست. در این مجموعه «هاله سیفی زاده» و «بهرخ شورورزی» با اخواص هم‌آوا خواهند شد.

این برنامه در یک سانس و در دو بخش تقدیم علاقه‌مندان خواهد شد در بخش اول ساز و آواز بداهه، یک واژه، شهر «شعر: دکتر شفیعی کدکنی»، سمت دور، سوی آه «شعر: سید مهدی موسوی»، جام دگر «شعر: مولانا»، و در بخش دوم نقطه «شعر: گروس عبدالملکیان»، چهار مضراب، زیبای وحشی «شعر: فریدون مشیری»، ضربی نوا و تصنیف افسانه‌ی خاموشی «شعر: سایه» قطعاتی منتخب این اجرا خواهند بود.

در این اجرا کامران منتظری، زکریا یوسفی نوازندگان «سازهای کوبه‌ای»، علی امیدی نوازنده «تار»، علی رضا عقیقی نوازنده «بم تار» و پوریا اخواص، هاله سیفی زاده، بهرخ شورورزی در بخش آواز علی قمصری را همراهی خواهند کرد .

شایان ذکر است، این کنسرت به آهنگسازی و سرپرستی علی قمصری ۲۱ اردیبهشت ۹۵ ساعت ۲۱: ۰۰ در مجتمع فرهنگی هنری خاتم‌الانبیاء (ص) رشت برگزار خواهد شد.

[su_frame align=”center”]کنسرت «مهمانی کوچک رشت»[/su_frame]