رشت رویایی- با انجام قرعه کشی مرحله یک هشتم نهایی رقابت های فوتبال جام حذفی کشور ، حریفان ملوان بندرانزلی و داماش گیلان مشخص شد.

به گزارش ایرنا، دبیر هیات فوتبال استان گیلان روز سه شنبه در این خصوص گفت: با توجه به قرعه کشی انجام شده تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در این مرحله باید به مصاف تیم لیگ برتری استقلال خوزستان برود.

او اضافه کرد: این مسابقه در بندرانزلی به میزبانی تیم فوتبال ملوان برگزار می شود و امیدواریم که این تیم از این فرصت نهایت استفاده را ببرد و با برتری برابر حریفش ، به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی صعود کند.

او ادامه داد: همچنین تیم فوتبال داماش دیگر نماینده استان گیلان در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات جام حذفی باشگاه های کشور ، باید در آبادان به مصاف تیم صنعت نفت برود.

دبیر هیات فوتبال استان گیلان مطرح کرد: گرچه تیم داماش گیلان در آبادان بازی سختی را با تیم لیگ برتری صنعت نفت پیش رو دارد اما جام حذفی جام شگفتی هاست و امیدواریم که این نماینده گیلان نیز برابر حریف خود به برتری برسد.

سیری گفت: به هرحال امیدواریم که هر دو نماینده شایسته گیلان در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات جام حذفی کشور، بازی های قابل قبولی را ارائه و با کسب نتیجه لازم ، به مرحله یک چهارم نهایی راه یابند.