[su_frame align=”center”]محمدرضا+شجریان[/su_frame]

رشت رویایی- حال استاد آواز ایران خوب است و تنها صفحات اینستاگرامی همایون شجریان و محمدرضا شجریان آخرین اخبار و دقیق‌ترین مرتبط با محمدرضا شجریان را اطلاع‌رسانی خواهد کرد.

به گزارش  ایلنا، انتشار تصویری از محمدرضا شجریان و هوشنگ ابتهاج که به‌نظر می‌رسید در کانال تلگرامی این شاعر منتشر شده است، موجی از نگرانی را در علاقمندان به استاد آواز ایران ایجاد کرد.

این تصویر در مدت کوتاهی در فضای مجازی منتشر شده به گونه‌ای که پس از دیدن آن؛ همگان باور کردند حال استاد آواز ایران رو به وخامت گذاشته است. اما ماجرا چیز دیگری بود. زیرا هوشنگ ابتهاج خود از قرار دادن چنین یادداشت و تصویری در کانال تلگرامی خود اظهار بی‌اطلاعی کرده و آن را تکذیب کرد. پس از مدت کوتاهی خانواده محمدرضا شجریان نیز با تکذیب خبر، عنوان کردند حال استاد آواز ایران خوب است و ایشان کماکان زیر نظر پزشک مراحل درمانی خود را سپری می‌کند. آنها همچنین از انتشار اخباری از این دست در فضای مجازی به شدت اظهار نگرانی کرده و آن را مناسب حال استاد آواز ایران ندانستند.

روابط عمومی محمدرضا شجریان نیز در گفتگویی اعلام کرد؛ حال استاد آواز ایران خوب است و تنها صفحات اینستاگرامی همایون شجریان و محمدرضا شجریان آخرین اخبار و دقیق‌ترین مرتبط با محمدرضا شجریان را اطلاع‌رسانی خواهد کرد.

[su_frame align=”center”]محمدرضا+شجریان[/su_frame]