حافظ ناظری پیشنهاد بازی در فیلم کیمیایی را رد کرد

رشت رویایی- حافظ ناظری که از سوی مسعود کیمیایی برای بازی در یک فیلم سینمایی دعوت شده بود، اعلام کرد که مشغله‌هایش اجازه همکاری در این پروژه را نمی‌دهد.

حافظ ناظری

به گزارش ایسنا، حافظ ناظری در یادداشتی نوشته است:
«دوستان عزیزم چند روز پیش در یک جمع خودمانی به دعوت هنرمند برجسته و نُواندیش جناب مسعود کیمیایی عزیز به همراه پدرم حضور پیدا کردم که در آن جا صحبت و پیشنهاد حضور من در فیلم جدید ایشان به عمل آمد.

بعد از آن نشست با توجه به شرایط فیلم و برنامه‌های فشرده من پیرامون برگزاری کنسرت‌های «ناگفته» که از هفته آینده آغاز می‌شود و ضبط اثر دومم که باید در خارج از کشور انجام دهم، شرایط را برای حضورم در این فیلم مناسب نمی‌دانم. چرا که من دوست دارم اگر در کاری حضور پیدا می‌کنم با تمام توان، دقت و تمرکزم به آن بپردازم و با توجه به شرایط کنونی‌ام این امکان برایم فراهم نیست.
این اولین باری نیست که پیشنهاد بازی در یک فیلم سینمایی به من داده می‌شود. بی شک حضور در فیلم استاد مسعود کیمیایی برای هر فردی باعث افتخار است. امیدوارم این افتخار در زمانی بهتر نصیب من شود. دلیل سکوتم در این چند روز هم این بود که نمی‌خواستم به این حواشی دامن بزنم ولی افزایش فشار رسانه‌ها و افکار عمومی من را وادار به بیان این توضیحات کرد.
در پایان از همه شما عزیزانم بابت کامنت های مهربانانه و دلواپسانه شما متشکرم. یک تشکر صمیمانه هم از اصحاب رسانه دارم که در این مدت تا این حد به من لطف داشتند و یک عذرخواهی هم به خاطر عدم پاسخگویی پیرامون این مسئله بدهکارم.»

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz