حادثه رانندگی روی پل ولایت بندر انزلی +تصاویر

رشت رویایی- یک خودروی زانتیا شد روی پل ولایت (غازیان) بندر انزلی، واژگون شد.

واژگونی خودروی زانتیا - پل ولایت (غازیان) بندرانزلی

به گزارش ایرنا، معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی بندرانزلی شامگاه دوشنبه در جریان امدادرسانی به این خودرو گفت: ساعت ۲۱ و ۱۴ دقیقه وقوع حادثه واژگونی یک خودروی زانتیا به ایستگاه مرکزی آتش‌نشانی اطلاع داده شد.

علیرضا جعفرزاد راد ادامه داد: ماموران آتش‌نشانی بلافاصله با دو خودروی آتش‌نشان و یک جرثقیل امداد و نجات به محل حادثه اعزام و ساعت ۲۱ و ۱۸ دقیقه در محل حادثه حاضر شدند.

او افزود: خوشبختانه این حادثه صدمات جانی نداشته و سرنشینان خودرو در سلامت کامل هستند.

جعفرزاد راد با اشاره به حضور ۹ نفر از ماموران آتش‌نشانی در عملیات امداد و نجات به حادثه دیدگان عنوان کرد: سرعت زیاد خودروی زانتیا و پیچ پل ولایت و همچنین لغزنده بودن جاده به دلیل بارندگی از دلایل وقوع این حادثه است.

واژگونی خودروی زانتیا - پل ولایت (غازیان) بندرانزلی

گفتنی ست پس از بهره‌برداری از پل ولایت، مسیر ورودی این پل به سمت مرکز شهر که به پیچ مصلی معروف شده تا کنون موجب وقوع تصادفات متعددی شده است.

همچنین در جلسات شورای ترافیک شهرستان نیز بارها نسبت به رفع این مشکل بحث و تبادل نظر صورت گرفت و تخریب بخشی از دیوار مصلی نیز در جهت افزایش وسعت دید رانندگان به عنوان یکی از راهکارها پیشنهاد شد، اما تا کنون اقدام عملی در خصوص رفع این مشکل صورت نگرفت.

واژگونی خودروی زانتیا - پل ولایت (غازیان) بندرانزلی واژگونی خودروی زانتیا - پل ولایت (غازیان) بندرانزلی واژگونی خودروی زانتیا - پل ولایت (غازیان) بندرانزلی

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz