جوان مشهور تلگرامی اعدام نمی‌شود

رشت رویایی پسر جنجالی تلگرام که تصاویرش را با دختران مختلف در تلگرام منتشر کرده بود، با قید وثیقه آزاد شد. این پسر در روز دادگاه، حکمش مشخص خواهد شد. از زمان دستگیری متهم ٢۶ ساله، شایعه‌های زیادی در میان کاربران فضای مجازی رد و بدل می‌شد که نشان می‌داد این پسر جنجالی به زودی اعدام می‌شود اما رئیس پلیس فتای ناجا این شایعه را تکذیب کرد.

به گزارش ایسنا  آبان‌ماه بود که ٢٨ عکس جنجالی در تلگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی دست به دست چرخید. پسری مازاراتی‌سوار به همراه ١۴ دختر. هنوز کسی نمی‌دانست که این پسر کیست تا اینکه فیلمی منتشر شد و جنجال‌ها را بیشتر کرد. سوژه این فیلم کوتاه هم همان پسر متمول بود که در پیامی ویدئویی فقط انکار می‌کرد. فیلمی از خودش در فضای مجازی تهیه کرده بود و در خصوص عکس‌هایش با دختران جوان ادعا کرده بود که تمام دختران داخل، عکس اقوام و بستگان و خواهرانش هستند و از انتشار این عکس‌ها به شدت ناراحت است.

این پسر جوان با انتشار این کلیپ قصد سرپوش گذاشتن بر کارهای خود را داشت که با شکایت تعدادی از دختران مواجه شد. او که سعی داشت از این طریق راه فراری برای خود داشته باشد، سرانجام با تلاش پلیس فتا در ٢٧ آبان‌ماه در دام پلیس افتاد. تیمی از کارآگاهان پلیس فتا به سرپرستی سرهنگ محمدمهدی کاکوان، رئیس پلیس فتای تهران تحقیقات تخصصی را در این زمینه آغاز کرده بودند که در ادامه متوجه شدند پسر جنجالی فضای مجازی نه‌تنها پولدار نیست، بلکه از طریق ربات اقدام به پخش تصاویر کرده است.

این مرد در تحقیقات اولیه ادعا کرد که خودروهای گران‌قیمت و لوکس متعلق به وی نبوده و او با انداختن عکس در کنار این خودروها و در خانه‌های لوکس و گران‌قیمتی که متعلق به او نبوده، اقدام به فریب و اغفال دختران کرده است. این در حالی بود که تحقیقات پلیس نشان می‌داد که این مرد نه‌تنها وضع مالی خوبی نداشته بلکه در خانه‌ای استیجاری دستگیر شده است. متهم از ٣‌ سال پیش اقدام به درج تصاویری در فضای مجازی کرده و با وعده‌های مختلفی چون ازدواج دختران را اغفال می‌کرد و پس از انداختن عکس و سوءاستفاده از آنان، این افراد را رها کرده است. خانواده‌های این افراد نیز با مراجعه به پلیس فتا از این پسر جوان شکایت کرده‌اند که شکایت آنان تحت رسیدگی قرار گرفت.

تکذیب شایعه حکم اعدام متهم
فرمانده پلیس فتا شایعه حکم اعدام متهم پرونده انتشار تصاویر دختران و فیلم را تکذیب کرد. سردار هادیان‌فر در گفت‌وگو با «صداوسیما» با اشاره به اینکه پرونده این متهم در واقع پیچیده شده است، گفت: وظیفه ما مستندسازی و تشکیل پرونده قضایی و تحویل آن به دادگاه بود که انجام شد.

وی افزود: آخرین وضع این متهم در حال حاضر آزادی به قید سند است تا روز دادگاه که حکمش معلوم شود.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz