رشت رویایی- کنسرت کوارتت «اُرپ» در سبک جز فیوژن جمعه ۳۱ اردیبهشت ساعت ۲۱ در مجتمع خاتم‌الانبیاء رشت برگزار می‌شود.

به گزارش رشت رویایی، کنسرت کوراتت «آرپ» با اجرای آثاری از کلود بولینگ: کنسرتو برای گیتار کلاسیک و پیانو جز، هوگلند کارمایکل: جورجیا در فکر من، پَت مِتِنی: آوازهای عاشقانه اسپانیایی ما، کیوان میرهادی: دروازه ۲۲۲، آندرِو یورک: نسیم کالیفرنیا به روی صحنه خواهد رفت.

در این کنسرت نوازندگان کیوان میرهادی ( گیتار کلاسیک)، متین لادانی ( پیانو)، فرزام حسنی (درامز) و امین نیلی بخش (کنترباس) به هنرنمایی می‌پردازند.

تاسیس کوراتت «ارپ» یکی از آخرین فعالیت‌های کیوان میرهادی، نوازنده، آهنگساز و رهبر ارکستر کامراتا است که از سال ۱۳۹۰ آغاز به کار کرد و در زمینهٔ موسیقی پیشرو، تلفیقی و فاخر فعالیت دارد.

به جز اینکه کوراتت «ارپ» ردر تاریه ۳۱ اردیبهشت در رشت به روی صحنه خواهد رفت قرار است که مستر کلاس کیوان میرهادی نیز در این شهر برگزار شود.

کیوان میرهادی متولد ۱۳۳۸ در تهران، نوازنده گیتار و رهبر ارکستر کامراتا و دبیر مسابقات کشوری گیتار و ویولون تهران است. میرهادی در دانشگاههای مختلف مانند دانشگاه تهران، دانشگاه آزاد، دانشگاه علمی-کاربردی و هنرستان موسیقی به تدریس اشتغال دارد. او تاکنون در زمینه تالیفات موسیقی یک کوارتت زهی، رکوئیم، مجموعه فولکلورهای ایران تنظیم برای کر و ارکستر زهی، ۳ فولکلور برای ارکستر، مجموعه قطعات تریو و کوارتت برای گیتار کلاسیک را نوشته‌است. از وی تا کنون دو تألیف به نام «موسیقی از الف تا ی» و «گیتاریست کلاسیک» و دو ترجمه به نام‌های «یک قرن موسیقی مدرن» و «تکنیک گیتار» منتشر شده است. ارکستر فعلی تحت رهبری میرهادی بنام “کامه راتا” است که از سال ۱۳۸۱ مشغول فعالیت در زمینه موسیقی کلاسیک و موسیقی معاصر است.

[su_frame align=”center”]کنسرت کوراتت اُرپ در سبک جز فیوژن در رشت[/su_frame]