رشت رویاییجعفرزاده، واحدی و حسنی؛ با این سه نفر لیست اصلاح‌طلبان در رشت برای انتخابات دهم مجلس بسته شد.

سرانجام پس از روزها مذاکره و رایزنی و بررسی گزینه‌های پیشنهادی، با تصمیم مجموعه اصلاح‌طلبان استان متشکل از نمایندگان شورای مشورتی اصلاح‌طلبان، شورای هماهنگی احزاب اصلاح‌طلب و کمیته انتخابات استان گیلان غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، محمدصادق حسنی جوریابی و سید حسن واحدی واعظ به عنوان نامزدهای مورد نظر اصلاح‌طلبان در حوزه انتخابیه رشت انتخاب شدند.

بیانیه شورای جوانان حامی تدبیر و امید گیلان جهت شرکت در انتخابات

در همین راستا شورای جوانان حامی تدبیر و امید گیلان طی بیانیه‌ای همگان را به حضور باشکوه در انتخابات هفتم اسفند فراخواند.

در این بیانیه آمده است:
در آستانه انتخابات مجلس شورای اسلامی و  آغاز سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری حضرت امام خمینی (ره)، اکنون کشور به واسطه اتفاقات و حوادث داخلی و خارجی در یکی دیگر از حساس‌ترین مقاطع تاریخی خود قرار دارد.

هرچند با تلاش تیم دیپلماتیک دولت یازدهم در سایه حمایت‌های داهیانه مقام معظم رهبری سایه شوم تحریم‌های ظالمانه و تهدیدات نظامی از کشور در حال محو شدن است اما همچنان بیم آن می‌رود که در سایه بی تدبیری‌ها و تندروی‌ها فرصت‌های به‌دست آمده بار دیگر از دست برود. اکنون که سیاست تعامل و اعتدال دولت یازدهم خود را در جهان تثبیت نموده و در سایه مذاکرات هسته‌ای بر قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی در سطح جهان افزوده شده امید است که این روند در آینده و در بستر مشارکت اجتماعی ایرانیان در صحنه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی نشان داده شود که انتخابات هفتم اسفند نیز در همین راستا قرار دارد.

فارغ از اختلافات و جهت‌گیری‌های سیاسی بین جناح‌های مختلف کشور باید بر لزوم توجه به اقتدار حاکمیت جمهوری اسلامی و حفظ و تقویت شعارهای اصیل انقلاب اسلامی همچون «استقلال» و «آزادی» و حفظ جمهوریت و اسلامیت نظام کوشا و پیگیر بود و این امر می‌تواند در انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی به منصه ظهور برسد.

شورای جوانان حامی تدبیر و امید گیلان همه مردم گیلان را به حضور حداکثری و مشارکت اجتماعی در این انتخابات دعوت می‌نماید و امید دارد که در سایه این مشارکت گسترده بتوان به حفظ آرمان‌های اصیل جمهوری اسلامی و ایجاد فضای اعتدال و آرامش‌بخش و به‌دست آوردن امید و بهبود شرایط دست یافت.