جشن صعود تیم سپیدرود برگزار شد

رشت رویایی- جشن صعود تیم فوتبال سپیدرود رشت به رقابت‌های لیگ دسته اول کشور عصر چهارشنبه در رشت برگزار شد.

مسابقه فوتبال تیم‌های سپیدرود رشت و بادران تهران - اردیبهشت 95

به گزارش ایرنا، در این مراسم که در سالن تختی مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت برگزار شد، مسعود رهنما مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان، مدیران و مسئولان باشگاه سپیدرود رشت، پیشکسوتان، کادر فنی و بازیکنان این تیم به همراه تعدادی از طرفداران تیم سپیدرود حضور داشتند.

رییس شورای سیاست‌گذاری باشگاه سپیدرود گفت: جشن صعود تیم سپیدرود همراه با سالروز آزادسازی خرمشهر عزیز همراه شد که ملت مسلمان، سرافراز و مقاوم ایران و همه حماسه‌آفرینان دفاع مقدس به ویژه گیلانیان متدین و سلحشور در عملیات غرورآفرین فتح خرمشهر افتخار بزرگی کسب کردند.

دکتر عزیز عبداللهی افزود: روزی که سپیدرود به لیگ دسته اول صعود کرد، ورزشگاه پیر عضدی رشت از فریاد و شوق ده‌ها هزار هوادار منفجر شد و یک شهر به شادی برخاست که این روز، فصلی نوین و نقطه عطفی در فوتبال رشت به شمار می‌رود.

او ادامه داد: سپیدرود، تیمی با سرمایه اجتماعی کم نظیری است و اگر توانسته است در طول حدود پنج دهه فعالیت خود، به حیاتش ادامه دهد، مدیون این سرمایه است چون این تیم نه تنها در رشت و دیگر شهرهای گیلان، بلکه در همه نقاط ایران و هرجا که اجتماع گیلانی برپاست و گیلانیان خارج از کشور، هواداران پر شوری دارد که تجلی آن را در روز صعود و روزهای پس از آن، به چشم دیدیم.

انجام نمایش و پخش سرود توسط هنرمندان گیلانی از دیگر برنامه‌های روز جشن صعود تیم فوتبال سپیدرود رشت به رقابت‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور بود.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz