جسد جوان فومنی پیدا شد

جوان فومنی

رشت رویایی- جسد جوان فومنی که شامگاه سه شنبه گذشته در رودخانه واقع در خیابان شهید بهشتی فومن غرق‌شده بوده پس از یک هفته جستجو پیدا شد.

به گزارش مهر،فرماندار فومن ضمن تسلیت ایام رحلت پیامبر گرامی اسلام (ص) و امام حسن مجتبی (ع)، اظهار کرد: بعد از هفت روز تلاش شبانه‌روزی نیروهای امداد، آتش‌نشانی، جمعیت هلال‌احمر و نیروهای مردمی جسد این جوان ۳۱ ساله فومنی امروز (دوشنبه) چندین متر بالاتر از مسیر رودخانه در زیر شاخ و برگ درختان کشف شد.

او ضمن تشکر و قدردانی از صبوری و همکاری خانواده داغدار جوان فومنی با ستاد مدیریت بحران شهرستان در طول این روزها، گفت: با توجه به خروشان بودن مسیر رودخانه و شرایط نامساعد جوی مأموران در طول این چند روز موفق به پیدا کردن جسد نشده بودند.

میر شمس مؤمنی زاده  خاطرنشان کرد: طی روزهای گذشته بیش از ۵۰ امدادگر جمعیت هلال احمر و مأمور ایستگاه آتش نشانی، کارکنان ستادی، خدمات شهری و فضای سبز شهرداری فومن و همچنین غواص تلاش کردند که با یافتن جسد این جوان بر روی آلام خانواده داغدار این جوان مرهمی بگذارند.

این جوان که به بیماری صرع مبتلا بوده براثر حمله صرعی دچار تشنج و به دلیل نداشتن تعادل غروب سه شنبه گذشته به رودخانه واقع در خیابان شهید بهشتی فومن سقوط کرد که متأسفانه تا امروز جسد او پیدا نشده بود.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz