واکنش نوبخت به اظهارات رسانه‌ای نماینده تالش:
جز در موارد نادر در جابجایی مدیران استانی تصمیم‌گیری نمی‌کنم

محمدباقر نوبخت

رشت رویایی- در پی مصاحبه‌های نماینده تالش علیه محمدباقر نوبخت معاون رئیس‌جمهور، مبنی بر دخالت در عزل و نصب‌های استانی، سخنگوی دولت طی نامه‌ای توضیحاتی را مطرح کرد.

متن نامه دکتر نوبخت به شرح زیراست:

برادر گرانقدرم جناب آقای شکری

با سلام و احترام چون شما را دوست و برادر خود می دانم، مصلحت دیدم در پاسخ به اظهار نظر رسانه‌ای حضرتعالی به دو نکته اشاره نمایم:اولاً، همه نمایندگان محترم باخبرند که، باعنایت به جایگاه حقوقی و اختیارات قانونی حتی با وجود انتظارات جز در موارد شاذ و نادر در جابجایی مدیران استانی تصمیم گیری نمی‌کنم.

ثانیاً، جنابعالی چون یک نماینده متدین هستید، به یادآوری آموزه‌ای از سوره مبارکه الاسرا بسنده می‌نمایم که خداوند می‌فرماید:

وَقُلْ لِعِبَادِی یَقُولُوا الَّتِی هِیَ أَحْسَنُ إِنَّ الشَّیْطَانَ یَنْزَغُ بَیْنَهُمْ إِنَّ الشَّیْطَانَ کَانَ لِلْإِنْسَانِ عَدُوًّا مُبِینًا

و به بندگانم بگو در صحبت از بهترین جملات استفاده کنید زیرا شیطان می‌خواهد بین شما نزاع ایجاد کند چون شیطان دشمن اشکار انسان است.

در خاتمه چون قریبا با رییس محترم سازمان محیط زیست و وزیر محترم نیرو برای تسریع در عملیات اجرایی سدهای پلرود، شفارود و لاسک به گیلان انشاالله سفر خواهم داشت از حضرتعالی و دیگر نمایندگان ذیربط برای طرح مشکلات مردم دعوت می‌نمایم.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz