جزییات جدید از گوشی انعطاف‌پذیر سامسونگ

گوشی انعطاف‌پذیر سامسونگ

چند وقتی می‌شود که شایعات به ساخت گوشی انعطاف‌پذیر سامسونگ اشاره می‌کنند. این شرکت قصد دارد محصولی تولید کند که صفحه نمایش آن هم خم می‌شود. در حالی که این شرکت تمرکز ویژه‌ای روی ساخت گلکسی S8 دارد، می‌خواهد یک محصول قابل انعطاف هم راهی بازار کند. به نظر می‌رسد که این محصول فعلا با اسم رمز Project Valley شناخته می‌شود. این گوشی در ظاهر همانند یک تلفن همراه هوشمند معمولی مانند گلکسی S7 است؛ اما می‌توان آن را تا کرد و در جیب قرار داد. حتی شایعات می‌گویند که این محصول در نمایشگاه MWC سال آینده معرفی می‌شود و در بهار هم راهی بازار خواهد شد.

گوشی انعطاف‌پذیر سامسونگ

شرکت سامسونگ روی نسل ششم صفحه‌های نمایش قابل انعطاف خودش کار می‌کند که تولید آن در سه ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۷ شروع می‌شود. این شرکت قصد دارد ۷ میلیون صفحه نمایش OLED تولید کند و بعید نیست که آن‌ها را روی گوشی‌های جدیدش قرار دهد. همچنین چند وقت پیش هم شایعه شده بود که اپل می‌خواهد یک آیفون تاشو هم درست کند که صفحه نمایش قابل انعطاف دارد.

گوشی انعطاف‌پذیر سامسونگ

ساخت گوشی‌های تاشویی که صفحه نمایش آن‌ها خم می‌شود در نوع خودش جالب خواهد بود. استفاده از این محصولات راحت‌ است و فضای کمتری هم در مقایسه با گوشی‌های امروزی اشغال می‌کنند. در حالت باز هم می‌توان هر کاری که با یک گوشی معمولی انجام می‌دهید را انجام دهید. حالا باید منتظر سال ۲۰۱۷ باشیم و ببینیم که این محصول کی راهی بازار می‌شود و چگونه به نیاز کاربران پاسخ می‌دهد.

گوشی انعطاف‌پذیر سامسونگ گوشی انعطاف‌پذیر سامسونگ گوشی انعطاف‌پذیر سامسونگ

دیجی‌مگ

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz