جزئیات درگیری مسلحانه در نایین اصفهان

رشت رویایی – روز جمعه مأمورین نیروی انتظامی در میدان جمهوری اسلامی فلکه کشتارگاه نایین، با سوداگران مرگ به صورت مسلحانه درگیر شدند، که طی این درگیری یکی از مأمورین پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان به نام آقای اصغر قضاوی ۴۷ ساله به درجه رفیع شهادت نائل آمد و ۲ نفر دیگر از مأمورین در این درگیری زخمی، ۲ نفر از قاچاقچیان هم مجروح گردیدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه در این عملیات همه قاچاقچیان دستگیر شدند، گفت: در این درگیری ۲ نفر از این قاچاقچیان مجروح و ۵ نفر دستگیر شدند، همچنین مقدار ۵۲۷ کیلوگرم مواد مخدر از این سوداگران مرگ کشف شد.

سردار آقاخانی گفت: در این عملیات مقدار ۵۲۷ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک و حشیش، ۳ قبضه سلاح کلاشینکف، مقادیر زیادی مهمات و فشنگ‌های مربوطه، سه دستگاه خودرو و تجهیزات مخابراتی کشف و ضبط شد.
او گفت: در این مأموریت پنج تن از اشرار مسلح دستگیر که دو نفر از آنان به ضرب گلوله مأمورین مجروح و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان همچنین گفت: در این عملیات پیچیده و موفق یک نفر از مأمورین شجاع و مخلص و ولایت مدار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با نام شهید “اصغر قضاوی”، به درجه رفیع شهادت نائل آمد که فردا پیکر مطهر این شهید سرافراز در شهرستان نایین و سپس در شهرستان اصفهان توسط مردم شهید پرور و قدرشناس و همکاران وی تشییع خواهد شد.

او با اشاره به این که امنیت کامل در شهرستان نایین و مناطق اطراف و استان حاکم است گفت: خوشبختانه این عملیات پس از ۷ ساعت عملیات پلیسی، به طور کامل به پایان رسیده و تمامی اشرار و سوداگران مرگ با تلاش ماموران نیروی انتظامی دستگیر شده‌اند که به تمامی مردم عزیز و خونگرم استان این اطمینان را می‌دهیم که هیچ نگرانی در این خصوص نداشته باشند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz