جزئیات درگیری مسلحانه اراذل و اوباش و پلیس در گرگان

[su_frame align=”left”]13960320001126_PhotoA[/su_frame]

رشت رویایی- فرمانده انتظامی شهرستان گرگان درباره آخرین جزئیات حادثه تیراندازی دیشب در این شهرستان گفت: با حضور پلیس در محل حادثه متهمان متواری شدند و اقدامات برای دستگیری آنها ادامه دارد.
رضا عسگری فرمانده انتظامی شهرستان گرگان در گفت‌وگو با فارس در خصوص جزئیات وقوع تیراندازی و درگیری گشت‌های یگان امداد پلیس این شهرستان با تعدادی افراد مسلح گفت: ساعت پنج دقیقه بامداد امروز از طریق تماس تلفنی با پلیس ۱۱۰، یک مورد تیراندازی در شهرک آپادانا در شهرستان گرگان گزارش شد.
او ادامه داد: بلافاصله نزدیک‌ترین تیم‌های گشتی به محل حادثه اعزام شد که ماموران به یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ مشکوک شده و دستور ایست دادند که سرنشینان این خودرو به دستور پلیس توجه نکرده و متواری می‌شوند.
فرمانده انتظامی شهرستان گرگان تاکید کرد: در همین راستا تیم‌های گشت یگان امداد فرماندهی انتظامی شهرستان اقدام به تعقیب افراد مظنون می‌کنند که در پی این تعقیب و گریز یک دستگاه موتورسوار ترک‌نشین نیز به مجموعه مجرمان افزوده می‌شود.
عسگری گفت: با توجه به حساسیت موضوع و از بین رفتن آرامش مردم با اقدامات مقابله‌ای مجرمان با پلیس، ماموران اقدام به تیراندازی هوایی کردند.
او افزود: در نهایت پس از چند دقیقه درگیری مجرمان با پلیس و تعقیب و گریزها، مجرمان از ترافیک محور ناهارخوران و متصل بودن کوچه‌های اطراف به همدیگر استفاده کرده و از محل متواری شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان گرگان تصریح کرد: تمامی اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی پلیس برای شناسایی و دستگیری این افراد ادامه دارد و مردم اطمینان داشته باشند این افراد در کمترین زمان ممکن با اقدامات مقتدرانه پلیس دستگیر خواهند شد.
عسگری با تقدیر از اطلاع‌رسانی سریع و به موقع مردم در خصوص اعمال مجرمانه این افراد و حضور موثر پلیس برای جلوگیری از گسترش اقدامات هنجارشکنانه مجرمان، گفت: تقاضای ما از شهروندان این است در چنین مواقعی از تجمع در محل درگیری به شدت خودداری کرده و بلافاصله راه را برای اقدامات انتظامی و حرکت سریع خودروهای پلیس باز بگذارند.
او گفت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و تحرک‌های غیرعادی در سطح شهر، بلافاصله موضوع را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.
عسگری با تکذیب شایعه تیراندازی مجرمان به سمت عابران پیاده در محور ناهارخوران گفت: موضوع در حال بررسی است و به محض کسب اطلاعات موثق، جزئیات بیشتر این حادثه به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *