جزئیات حمله مسلحانه قاچاقچیان چوب در جنگل نور

رشت رویایی- فرمانده عملیات اداره کل منابع طبیعی و آب‌خیزداری مازندران ـ منطقه ساری جزئیات حمله مسلحانه قاچاقچیان چوب در جنگل نور را تشریح کرد.

قاچاق چوب

عبدالرحیم اسماعیلی امروز در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به حمله مسلحانه قاچاقچیان چوب در جنگل نور، اظهار کرد: این حادثه ساعت ۴:۳۰ صبح امروز در جنگل چمستان نور رخ داد.

او درباره جزئیات این حادثه، بیان کرد: نیروهای حفاظت منابع‌طبیعی متوجه دو دستگاه نیسان حامل چوب‌های قاچاق در جنگل شدند که بلافاصله قرق‌بان منطقه به فرمانده یگان حفاظت شهرستان نور اطلاع داده و سپس راهی موقعیت شدند.

فرمانده عملیات اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران ـ منطقه ساری ادامه داد: در این حادثه فضل‌الله علی‌پور قرق‌بان منطقه آستان قدس رضوی جنگل چمستان نور از سوی قاچاق‌چیان مورد تهدید و با تفنگ شکاری مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به شهادت رسید.

اسماعیلی اضافه کرد: همچنین مقصودی فرمانده یگان حفاظت شهرستان نور براثر اصابت گلوله به پهلو مجروح شد که در حال حاضر تحت درمان قرار دارد.

این مسؤول در مورد وضعیت قاچاق‌چیان، اظهار کرد: آنها پنج نفر بودند که سه نفر در محل حادثه دستگیر شده و یک نفر خود را معرفی کرده و یک نفر متواری است که البته همه آنها شناسایی شدند.

فرمانده عملیات اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران ـ منطقه ساری در پایان گفت: موضوع از طریق دادستان شهرستان نور و چمستان پیگیر قضیه هستند نتایج نهایی اعلام می‌شود.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz