جام ستارگان شطرنج جهان به میزبانی منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود

شطرنج

رشت رویایی- رقابت‌های شطرنج ستارگان جهان و تیم ملی جمهوری اسلامی ایران بیستم تیرماه به میزبانی منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود.

کیومرث بیات در گفت وگو با ایسنا از برگزاری جام ستارگان شطرنج جهان به میزبانی منطقه آزاد انزلی خبر داد.

رییس هیات شطرنج گیلان افزود: طبق برنامه ریزی‌های انجام شده این مسابقات با شرکت ده شطرنج‌باز مطرح جهان و ده شطرنج‌باز نخبه ایران بیستم تیرماه در سالن همایش‌های منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه جام ستارگان شطرنج جهان در نوع خود، جزء مسابقات سطح بالا و بی نظیر است، تصریح کرد: تاکنون حضور آقایان نایجل شورت از انگلستان، الکسی بریوف از روسیه، ایوان مکولوف از هلند، ادوارد روماین از فرانسه، ای یو شاندلی از چین، گابریل سرکسییان از ارمنستان، یوگنی میرشنکو از اوکراین، میخاییل دیباشویلی از گرجستان، احسان قایم مقامی از ایران، امیررضا پوررمضانعلی از ایران، پویا ایدنی از ایران، پرهان مقصودلو از ایران، علیرضا فیروز جاء از ایران، سید خلیل موسوی از ایران، شاهین لری پری رنگنه از ایران، آرین غلامی از ایران در این رقابت‌ها حتمی شده است.

بیات از زحمات دکتر مسرور مدیرعامل منطقه تجاری، صنعتی انزلی، مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان گیلان، مهندس فاتحی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشکری منطقه آزاد انزلی که کمک‌های قابل توجهی در برگزاری هرچه بهتر این مسابقه بزرگ کرده‌اند قدردانی کرد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz