با حمایت مالی و معنوی سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری رشت
تیم فوتسال بانوان «می‌رشت سپیدرود» وارد مسابقات لیگ برتر شد

تیم فوتسال بانوان «سپیدرود می‌رشت»

رشت رویایی- تیم فوتسال می‌رشت سپیدرود برای شرکت در لیگ برتر فوتسال راهی اصفهان شد.

تیم فوتسال بانوان می‌رشت سپیدرود که امسال با حمایت مالی سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری شهرداری رشت در این دوره از مسابقات لیگ برتر شرکت می‌کنند، امروز برای برگزاری اولین بازی خود با تیم سپاهان عازم اصفهان شد.

پیش از اعزام تیم، مهندس عاطفه چیرانی، مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری شهرداری رشت در گفت و گویی با رشت رویایی گفت: تیم فوتسال بانوان احرار با تلاش شهردار، شورا و سازمان عمران و بهسازی با اخذ مجوز ازهیات مدیره و شورای سازمان به شهرداری رشت واگذار شد و با توجه به یک سری مسائل که در ثبت تیم پیش آمد، در حال حاضر قرار دادهای این تیم در باشگاه سپیدرود منعقد شده و سازمان عمران حامی مالی و اسپانسر این تیم خواهد بود.

تیم فوتسال بانوان «سپیدرود می‌رشت» - عاطفه چیرانی

چیرانی هدف از حمایت تیم فوتسال بانوان را حمایت ازبخش سلامت و ورزش بانوان دانست و گفت: در کارگروه ملی و شهرستانی زیرکارگروه ارتقای سلامت هم وجود دارد که به عنوان یک اتفاق جدید، بودجه‌ای برای تبلیغ و برندسازی می‌رشت در سازمان بهسازی و نوسازی که در آینده با سازمان عمران ترکیب می‌شود در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل سازمان عمران و بازآفرینی فضای شهری شهرداری رشت همچنین گفت: دویست میلیون تومان بودجه از محل اعتبارات روابط عمومی و برند سازی برای حمایت از این تیم در نظرگرفته شده است و لوگوهای این تیم به صورت ترکیبی از «می‌رشت» و «سپیدرود» خواهد بود و درآمدهای حاصل از تبلیغات محیطی، لباس و حقوق معنوی شرکت در کنفرانس‌های ورزشی متعلق به سازمان عمران و بهسازی خواهد بود.

تیم فوتسال بانوان «سپیدرود می‌رشت»

مدیر روابط عمومی سازمان عمران و بهسازی همچنین گفت: تیم فوتسال بانوان در حال حاضر تلفیقی از تیم باشگاه سپیدرود و کمپین می‌رشت است و تمرینات خود را در رشت انجام می‌دهند. تعدادی از بازیکنان این تیم غیر بومی هستند و استفاده از افراد غیربومی جهت ایجاد تبادل تجربه و ارتباط با دیگر نقاط بوده است و حمایت‌های لازم در مدت زمان تمرینات این تیم توسط سازمان عمران و بهسازی به عنوان اسپانسر انجام شده است.

اعظم زارع گفت: صبح امروز اقدامات لازم جهت اعزام تیم فوتسال به اصفهان و بازی با تیم سپاهان انجام شد. بازی‌ها به صورت رفت و برگشت برگزار می‌شود و بازی برگشت روز جمعه در رشت خواهد بود.

او همچنین گفت: برند می‌رشت در این بازی روی لباس‌های بازیکنان فوتسال طراحی شده است وبا برنامه‌ریزی‌های منسجم در آینده امیدواریم این تیم بتواند باشگاهی برای خود داشته باشد تا بتواند از درآمد حاصل جهت بهبود هر چه بیشتر این تیم فراهم شود.

زارع نسبت به دریافت بازده خوب از کمپین می‌رشت و ارتباط آن با سازمان عمران و بازآفرینی ابراز امیدواری کرد و گفت: هدف شهرداری عملکرد قوی در حوزه بازآفرینی است تا نه تنها در سطح شهر، بلکه در حوزه ورزشی و مکان‌های دیگر برند می‌رشت استفاده شود تا یک بازآفرینی در نگاه‌های افراد ایجاد شود. سازمان عمران و بازآفرینی با انجام این‌گونه حمایت‌ها می‌خواهد نگاه‌ها را متوجه فعالیت‌های این حوزه نماید.

تیم فوتسال بانوان «سپیدرود می‌رشت»

بازیکنان این تیم در نشستی که امروز با مدیرعامل سازمان عمران و بهسازی رشت داشتند از حمایت‌های شهرداری و همچنین سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری تشکر کردند و نسبت به امکاناتی که برای آنها فراهم شده است ابراز رضایت کردند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz