داماش به صدر جدول نزدیک شد

هوادار داماش

رشت رویایی- در ادامه رقابت‌های فوتبال لیگ دسته دوم کشور، تیم داماش گیلان برابر پتروکیان شوشتر به برتری رسید.

در این مسابقه که عصر شنبه برگزار شد، تیم فوتبال داماش گیلان موفق شد با نتیجه دو بر یک برابر تیم فوتبال پتروکیان شوشتر به برتری دست یابد.

این مسابقه، از هفته چهارم رقابت‌های فوتبال قهرمانی لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور، در ورزشگاه شهید عضدی شهرستان رشت و در حضور حدود سه هزار تماشاگر برگزار شد.

در نیمه اول این دیدار، هر دو تیم یک بازی متعادلی را از خود به نمایش گذاشتند و گرچه بیشتر تیم داماش گیلان صاحب توپ و میدان بود، اما هیچ‌یک از دو تیم نتوانستند به گل دست یابند.

در نیمه دوم این مسابقه، تیم فوتبال داماش گیلان با حمایت طرفداران خود بازی را هجومی‌تر آغاز کرد و در دقیقه ۴۷ توسط سامان نور محمدی به گل برتری دست یافت.

پس از به ثمر رسیدن این گل، تیم فوتبال پتروکیان شوشتر برای جبران گل خورده چند حمله روی دروازه داماش انجام داد تا اینکه در دقیقه ۶۱ موفق شد گل تساوی را به ثمر برساند.

اما این پایان کار نبود چون تیم فوتبال داماش گیلان در دقیقه ۷۲ صاحب یک ضربه پنالتی شد که این ضربه را، حسین نظیری به گل دوم و پیروزی‌بخش تیم داماش تبدیل کرد.

قضاوت این مسابقه را، ناصر جنگی با کمک‌های جعفر رهبرفام و محمود گوهری نژاد بر عهده داشتند.

تیم فوتبال داماش گیلان به همراه شهرداری فومن دیگر نماینده استان گیلان در رقابت‌های لیگ دسته دوم کشور، در گروه دوم این مسابقات قرار دارند که با تیم‌های بادران نوین تهران، شهرداری بندرعباس، صنعت نفت نوین آبادان، شهرداری ماهشهر، پتروکیان شوشتر، شهرداری کاشان، استقلال آبی (ب)، شهرداری ارومیه، شهید کریمی جویبار و آبی پوشان اردبیل هم‌گروه هستند.

در رقابت‌های فوتبال قهرمانی لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور، ۳۶ تیم حضور دارند که در سه گروه ۱۲ تیمی با هم به رقابت می‌پردازند که در پایان مرحله مقدماتی، از هر گروه چهار تیم به دور دوم صعود می‌کنند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz