[su_frame align=”left”]فوتبال[/su_frame]

رشت رویایی- تیم فوتبال سبحان داروی رشت عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر بزرگ‌سالان استان گیلان جام گیل را کسب کرد .

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال سبحان داروی رشت عصر پنجشنبه در هفته پایانی لیگ برتر گیلان با پیروزی برابر تیم شاهین بندرانزلی، به عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتبال استان گیلان (جام گیل) در فصل ۹۵-۹۴ دست یافت.

در هفته بیست و ششم و پایانی لیگ برتر فوتبال استان گیلان تیم فوتبال سبحان داروی رشت موفق شد در رشت برابر تیم شاهین بندرانزلی قرار گرفت که در نهایت موفق شد با نتیجه یک بر صفر برابر حریفش به برتری دست یابد تا با کسب ۵۵ امتیاز مقام قهرمانی این مسابقات را کسب کند .

همچنین تیم فوتبال ملوان نوین بندرانزلی با کسب ۵۳ امتیاز در مکان دوم این رقابت‌ها قرار گرفت و تیم فوتبال مرغ مادر صومعه سرا نیز با کسب ۵۰ امتیاز در رتبه سوم رقابت‌های لیگ برتر بزرگ‌سالان استان گیلان جام گیل قرار گرفت .

تیم فوتبال سبحان داروی رشت با کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر بزرگ‌سالان استان گیلان جام گیل، به عنوان نماینده این استان در مسابقات لیگ دسته سوم کشور در فصل آینده حضور خواهد یافت .
در رقابت‌های فوتبال قهرمانی لیگ برتر بزرگ‌سالان استان گیلان جام گیل، ۱۴ تیم حضور داشتند که به صورت دوره‌ای و رفت و برگشت در یک گروه با هم به رقابت پرداختند .