تکذیب مرگ نوزاد صومعه‌سرایی در بیمارستان

رشت رویایی- مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان از تکذیب مرگ نوزاد صومعه‌سرایی در بیمارستان خبر داد.

دکتر فردین مهرابیان در گفتگوی اختصاصی با ایسنا، در خصوص شایعه مرگ نوزاد صومعه‌سرایی که به دلیل بیماری زردی در دستگاه بخش نوزادان بیمارستان صومعه‌سرا نگهداری می‌شد و به دلیل سهل‌انگاری؛ دمای دستگاه بالا رفته و موجب سوختگی نوزاد مذکور شد اظهار کرد: شایعه مرگ این نوزاد کذب است.

وی با بیان اینکه این نوازد هم‌اکنون در بیمارستان ۱۷ شهریور بستری است گفت: تشخیص اولیه بیماری پوستی است اما برای کسب نتایج صحیح‌تر از روسای دو بیمارستان ۱۷ شهریور و صومعه‌سرا درخواست پیگیری داده شده است.

دکتر محمدی، معاون روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز با اشاره به خبری که در برخی از سایت‌ها مبنی بر سوختن نوزاد صومعه‌سرایی به دلیل سهل‌انگاری منتشر شده است اضافه کرد: از امروز صبح بنا به تاکید رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان مبنی بر انجام پیگیری در خصوص شایعه پیش آمده؛ مکاتبات لازم با روسای بیمارستان ۱۷ شهریور و صومعه‌سرا مبنی بر علت بروز این حادثه در حال پیگیری است.

وی تصریح کرد: هنوز پاسخ مکاتبات دریافت نشده است و تا پایان امشب پس از پاسخگویی مکاتبات نتایج لازم در اختیار افکار عمومی و رسانه‌ها قرار خواهد گرفت.

معاون روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان افزود: شایعاتی دیگری مبنی بر عدم پذیرش نوزاد مذکور در بیمارستان ۱۷ شهریور در استان منتشر شده است که لازم است در همین جا اطلاع رسانی شود که این نوزاد هم‌اکنون در بیمارستان ۱۷ شهریور برخلاف شایعه پذیرش شده است و تحت درمان قرار دارد.

محمدی در پایان خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد در تشخیص اولیه علت بیماری این نوزاد پوستی است نه سوختگی.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz