توقیف پراید با ۴۶ میلیون ریال خلاف در رشت

رشت رویایی- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان گیلان از توقیف خودروی پراید با ۴۵ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال خلافی پرداخت نشده در شهر رشت خبر داد.

جریمه

سرهنگ تیمور شهیدی مقدم گفت: ماموران پلیس راهور در راستای اجرای طرح امنیت اجتماعی و برخورد با تخلفات، یک دستگاه خودروی سواری پراید را به دلیل سرعت غیرمجاز متوقف کردند.

وی افزود: پس از اعمال قانون این وسیله نقلیه و انجام استعلام از مرکز اجرائیات پلیس راهور، مشخص شد این خودرو دارای ۴۵ میلیون و ۹۰۰ هزار ریال خلافی پرداخت نشده می‌باشد.

سرهنگ شهیدی مقدم تصریح کرد: در بررسی به عمل آمده از سامانه مشخص شد خودروی فوق دارای ۹۵ فقره تخلف ثبت شده است که بیشتر آنها تخلفاتی حادثه ساز از قبیل حرکات نمایشی، سرعت، سبقت غیرمجاز و انحراف به چپ است.

رئیس پلیس راهور گیلان با بیان اینکه خودروی پراید در راستای اجرای ماده ۸ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، توقیف و به پارکینگ منتقل شد، گفت: بسیاری از تخلفات دارای نمره منفی بوده و گواهینامه‌هایی که به ۳۰ امتیاز منفی برسند، مساوی با نداشتن گواهی‌نامه بوده و در صورت بروز تصادفات جانی و مالی، بیمه‌ها از پرداخت خسارت و دیه خودداری می‌کنند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz