توقیف دو خودرو با ۱۰ میلیون تومان جریمه در گیلان

توقیف خودرو

رشت رویایی- رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان از توقیف دو خودروی متخلف در استان با مجموع ۹۷ میلیون و ۳۵۰ هزار ریال جریمه پرداخت نشده خبر داد.

به گزارش واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان، سرهنگ مهیار رستگار بیان داشت: ماموران تیم گشت پاسگاه رشت – قزوین حین انجام وظیفه و برخورد با تخلفات در محور سراوان به فومن، یک دستگاه خودروی سواری پراید را به علت سرعت غیرمجاز متوقف کرده و مدارک راننده را مورد بررسی قرار می دهند.

او افزود: در استعلام صورت گرفته مشخص شد که راننده خودروی مذکور با ارتکاب ۱۵۳ فقره تخلف، ۴۹ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال جریمه پرداخت نشده در پرونده خود دارد.

رستگار ادامه داد: بر این اساس خودرو برای سیر مراحل قانونی و تسویه حساب تخلفات معوقه، توقیف و به نزدیک ترین پارکینگ منتقل شد.

او همچنین گفت: ماموران تیم گشت پاسگاه جمال آباد لوشان حین انجام وظیفه و برخورد با تخلفات در محور آزادراه لوشان، یک دستگاه خودروی سواری زانتیا را به علت سرعت غیرمجاز متوقف کرده و مدارک آن را مورد بررسی قرار می دهند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان همچنین گفت: در استعلام صورت گرفته مشخص شد که خودروی مذکور با ارتکاب ۱۰۱ فقره تخلف ، ۴۷ میلیون و ۷۵۰ هزار ریال جریمه پرداخت نشده دارد که بر این اساس خودرو جهت سیر مراحل قانونی و تسویه حساب تخلفات معوقه، توقیف و به نزدیک ترین پارکینگ منتقل شد.

سرهنگ رستگار از تمامی رانندگان خواست تا با پرداخت بموقع جرایم خود، از تشدید مقدار جریمه و روی هم جمع شدن جرایم مختلف در طول زمان جلوگیری کنند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz