تلاش نیروهای خدمات شهرداری برای باز نگهداری معابر رشت

تلاش نیروهای خدمات شهرداری برای باز نگهداری معابر رشت

رشت رویایی- معاون خدمات شهری شهرداری رشت گفت: در پی بارش برف، حدود ۲۰۰ نیروی خدمات شهری شهرداری، برای باز نگهداری معابر در سطح شهر فعال هستند.

به گزارش ایرنا، علی بهارمست افزود: این تعداد نیروها طی ۴۸ ساعت گذشته با امکانات و تجهیزات لازم در سطح شهر، برای باز نگهداری معابر تلاش می‌کنند تا مشکلی برای تردد شهروندان ایجاد نشود.

او ادامه داد: برای باز نگهداری معابر در سطح کلان‌شهر رشت، ۵۰ دستگاه خودروی سنگین شهرداری شامل لودر، گریدر، برف روب و غیره به کار گرفته شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری کلان‌شهر رشت گفت: علاوه بر نیروهای خدمات شهری، حدود ۶۰ مدیر شهرداری شامل مدیران میانی، ارشد و معاونان فعال هستند.

او گفت: نیروهای خدمات شهری صبح امروز نسبت به جمع آوری تعدادی از شاخه‌های درختان که به دلیل بارش شدید برف در برخی خیابان‌های شهر به زمین افتاده بود، اقدام کردند.

بهارم است همچنین گفت: درختان خشک و خطرآفرین در سطح کلان‌شهر رشت شناسایی شده که نسبت به رفع خطر آنان اقدام می‌شود.

او گفت: شهرداری کلان‌شهر رشت همه تلاش خود را به کار گرفته تا بارش برف، مشکلی را برای شهروندان ایجاد نکند و مردم نگران نباشند.

بارش برف به نسبت سنگین در گیلان، از روز گذشته آغاز شده و تا بامداد امروز نیز ادامه داشت. در تمامی محورهای کوهستانی، برف سنگین به زمین نشسته و راهداران، در تلاش برای جلوگیری از مسدود شدن راه‌های مواصلاتی استان هستند.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz