تلاش می‌کنیم با ارائه خدمات الکترونیکی صدور پروانه به جبران نواقص بپردازیم

رشت رویایی- رییس شورای پنجم کلانشهر رشت در جلسه هم‌ اندیشی با صنعت کاران ساختمان که در سالن اجتماعات سازمان آتش نشانی گیلان برگزار شد، گفت: تلاش این است که با ارائه خدمات الکترونیکی به جبران نقائص پرداخته شود بطوری که شهرداری در ارائه این خدمات الکترونیکی پیشگام باشد.

رییس شورای شهر رشت مطرح کرد: مشکلات صنعت ساخت و ساز در رشت برکسی پوشیده نیست و شورای پنجم از این مشکلات با خبر بوده و همین امر موجب شده تا درآغازین ماه های شروع به کار، به این مساله بپردازد.

سید امیرحسین علوی برنامه ریزی های اقتصادی را بزرگترین برنامه شورای پنجم عنوان کرد و گفت: نگاه شورا در رشت این است که از میراث به جا مانده در این شهر استفاده شود و بخشی از این میراث که متعلق به آیندگان است با سرمایه صنعتکاران ساختمان حفظ می شود.

او صنعتکاران حوزه ساخت و ساز را بهترین افرادی دانست که می توانند در حوزه بازآفرینی خدمت رسانی کنند و با اظهار امیدواری از گام های الگویی در آینده گفت: این گام ها به نوبه خود فعالان دیگر را نیز تحریک به سرمایه گذاری می کند.

رییس شورای شهر رشت رونق اقتصادی شهر را نیازمند سرمایه های این صنعتگران خواند و گفت: باید با درنظر گرفتن معاملات برد – برد وارد عرصه همکاری با این سرمایه گذاران شد.

علوی با بیان اینکه در صدور پروانه های ساخت عملکرد موفقی صورت نگرفته است اضافه کرد: تلاش این است که با ارائه خدمات الکترونیکی به جبران نقائص پرداخته شود بطوری که شهرداری در ارائه این خدمات الکترونیکی پیشگام باشد.

رییس کمیسیون عمران و بازآفرینی شورای پنجم رشت نیز بخشی از مشکلات موجود را ناشی از وضعیت کلان اقتصادی دانست و مطرح کرد: باید با اعمال سیاست گذاری های صحیح ، بر زخم های ناشی از مشکلات مرهم گذاشت زیرا نمی توان تمام آن ها را حل کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *