تقدیر وزیر صنعت، معدن، تجارت از مدیر جوان گیلانی
ایمان سالمی لنگرودی، مدیر نمونه جوان کشوری و برنده نشان ویژه یونیدو شد

ایمان سالمی لنگرودی

رشت رویایی- ایمان سالمی لنگرودی، مدیر جوان گیلانی و مشاور اقتصادی شهردار رشت به عنوان مدیر جوان نمونه کشوری انتخاب شد و از سوی وزیر صنعت، معدن، تجارت مورد تقدیر قرار گرفت.

دهمین جشنواره ملی تولیدکنندگان و مدیران جوان و هشتمین دوره معرفی چهره‌های ماندگار صنعت، معدن و تجارت ایران با حضور مهندس محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران بخش‌های دولتی و خصوصی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران و با پیام رییس‌جمهوری برگزار شد.

در این مراسم ایمان سالمی لنگرودی، بنیانگذار واحد فنی مهندسی سرزمین سبز و مشاور اقتصادی شهردار رشت به عنوان مدیر نمونه جوان کشوری انتخاب شد.

ایمان سالمی لنگرودی

همچنین در موفقیتی دیگر، این مدیر جوان نشان ویژه یونیدو شد. یونیدو یا سازمان توسعه صنعتی ملل متحد یک سازمان تخصصی سازمان ملل متحد است که مقر آن در وین است که هدف اصلی این سازمان ارتقاء و تسریع توسعه صنعتی در کشورهای در حال توسعه و یا اقتصادهای در حال گذار و توسعه روابط صنعتی بین‌المللی است.

مهندس سالمی لنگرودی در گفت و گو با رشت رویایی گفت: واحد مهندسی سرزمین سبز سبز، در زمینه سیستم‌های مدیریت و کیفیت و نظارت بر مصرف منابع بانکی و امکان‌سنجی طرح‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری فعالیت می‌کند. من از سال ۱۳۷۵ فعالیت اقتصادی‌ام را آغاز کردم و در این ۲۰ سال در نقاط مختلف ایران از جنوب تا شمال و از شرق تا غرب کار کرده‌ام.

ایمان سالمی لنگرودی

سالمی، گیلان را مملو از جوانان مستعدی دانست که اگر زمینه فعالیت برایشان فراهم شود، می‌توانند در همه عرصه‌ها از جمله اقتصاد بدرخشند.

او تاکید کرد: برخلاف آن‌چه سعی می‌شود القاء شود، می‌توان با سلامت کامل و صداقت کار اقتصادی موفق انجام داد. مراسم‌هایی از این دست می‌تواند از گسترش فضای یاس در بین جوانان و مدیران بخش خصوصی جلوگیری کند.

گفتنی است در جلسه اخیر شورای شهر رشت نیز مسعود کاظمی، رییس شورای شهر کسب تندیس مدیر جوان نمونه کشوری از سوی مهندس ایمان سالمی لنگرودی را تبریک گفت.

ایمان سالمی لنگرودی

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz