فاطمه قدیمی خبر داد:
تقدیر از رستوران‌های برتر در همایش شهر خلاق خوراک‌شناسی یونسکو-رشت

جلسه شورای اداری شهرداری رشت - مهر ۱۳۹۵ - فاطمه قدیمی

رشت رویایی- مدیر ارتباطات و روابط بین‌الملل شهرداری رشت از برگزاری اولین همایش شهر خلاق خوراک‌شناسی یونسکو-رشت خبر داد.

فاطمه قدیمی حرفه گفت: در این همایش که عصر روز پنجشنبه ۸ مهرماه با حضور مسئولان بلندپایه استانی و بزرگان صنعت رستوران‌داری و هتل‌داری برگزار می‌گردد، توسعه صنعت توریسم غذایی و رستوران‌داری استان گیلان و همچنین نمایش خلاقیت و توانمندی‌های مردم استان گیلان در حوزه خوراک‌شناسی محوریت دارد.

به گفته قدیمی، اعلام نتایج اولین نظرسنجی رسمی اینترنتی انتخاب رستوران‌های برتر استان گیلان، رونمایی رسمی از شناسنامه ۵ غذای اصیل گیلانی، سخنرانی دکتر شهریار شفیعی، نفر اول برندسازی در ایران با موضوع برندسازی رستورانی، سخنرانی مهندس وحید زارعی با موضوع توریسم غذایی، انتخاب برندهای برتر رستورانی گیلان، سخنرانی اسپانسرها و فعالین صنایع مرتبط با رستوران‌داری در مورد فعالیت‌ها و خدماتشان، برگزاری آئین سنتی فرهنگ غذایی گیلان از محورهای این همایش هستند.

مدیر ارتباطات و روابط بین‌الملل شهرداری رشت همچنین تاکید کرد که در این همایش استاندار گیلان، مدیرکل سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و شهردار رشت سخنرانی خواهند کرد وبرترین برندهای رستورانی استان گیلان تندیس و لوح یادبود اهدا خواهد شد.

این همایش به همت شهرداری کلان‌شهر رشت، اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان گیلان، گروه تخصصی شهرآرا و گروه مشاورین بهسا برگزار می‌شود.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz