تقابل دو برادر در یورو ۲۰۱۶ فرانسه + تصاویر

تقابل دو برادر در یورو 2016 فرانسه

رشت رویایی- گرانیت ژاکا، بازیکن تیم فوتبال آرسنال، که ۴۱ بازی ملی برای سوئیس؛ جایی که در آن به دنیا آمده انجام داده است؛ امروز به مصاف برادر خود در تیم ملی آلبانی خواهد رفت.

گرانیت و تاولانت ژاکا تا رده جوانان برای تیم ملی سوئیس بازی کرده‌اند ولی بعد از آن برادر بزرگتر یعنی تاولانت تصمیم گرفت که آلبانی را برای بازی ملی انتخاب کند و برای این کشور ۶ بازی ملی انجام داده است.

پیش از آغاز بازی دو تیم سوئیس و آلبانی در رقابت‌های یورو ۲۰۱۶ فرانسه، گرانیت ژاکا با انتشار پستی در صفحه اینستاگرامش به اولین رویارویی با برادرش در زمین فوتبال ابراز احساسات کرد.

گرانیت ژاکا نوشت: برادر عزیزم، من و تو همیشه در کنار هم بودیم. اولین باری است که به‌عنوان دو رقیب در زمین مسابقه رو در روی هم قرار می‌گیریم و من امیدوارم که این اولین و آخرین بار باشد. ما به دنیا نشان خواهیم داد که حتی اگر ۹۰ دقیقه رقیب هم باشیم، باز هم مثل دو برادر در کنار هم خواهیم بود. یک مسابقه هرگز نمی‌تواند ما را نه به‌عنوان دو دوست و نه به‌عنوان دو برادر از هم جدا کند. برایت سلامتی و موفقیت در بازی فردا را آرزو می‌کنم. تو بهترین الگو برای من هستی و خواهی بود.

تقابل دو برادر در یورو 2016 فرانسه

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz