تفاوت سنی عجیب زوج‌های هالیوودی

رشت رویایی- حتماً شما هم شنیده‌اید که عشق اختلاف سنی نمی‌شناسد. این موضوع در میان هالیوودی‌ها رواج بیشتری دارد. برخی از ستاره‌ها زوج‌هایی را انتخاب کرده‌اند که موجب شگفتی دیگران شده است. برخی از آنها هنوز با یکدیگر مانده‌اند، درحالی که باقی از یکدیگر جدا شده‌اند.

ما در اینجا مشهورترین زوج‌های هالیوودی را که اختلاف سنی زیادی با یکدیگر دارند، برایتان آورده‌ایم.

۱. هنری کویل و تارا کینگ
هنری کویل ۳۲ ساله که به خاطر بازی در نقش سوپر من در فیلم «مرد پولادین» به شهرت رسیده، اعتراف می‌کند که به یک دانشجوی ۱۹ ساله علاقمند شده است. او در مورد این دختر می‌گوید: «او فوق العاده است» آن دو همدیگر را در سال ۲۰۱۵ در یک مسابقه فوتبال در لندن ملاقات کردند.

هنری کویل و تارا کینگ

۲. اشتون کوچر و دمی مور
فاصله سنی اشتون کوچر و دمی مور ۱۵ سال است. این دو یکدیگر را زمانی ملاقات کردند که دمی مور ۴۰ سال و اشتون کوچر ۲۵ سال داشت. آنها در سال ۲۰۰۵ با یکدیگر ازدواج کردند و در سال ۲۰۱۳ از یکدیگر جدا شدند.

اشتون کوچر و دمی مور

۳. هریسون فورد و کالیستا فلوکهارت
این دو ۲۲ سال با یکدیگر اختلاف سنی دارند. هریسون فورد ۷۳ ساله و کالیستا فلوکهارت ۵۱ ساله یکدیگر را در مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۰۲ ملاقات و در سال ۲۰۱۰ با هم ازدواج کردند.

هریسون فورد و کالیستا فلوکهارت

۴. جیسون استاتهام و رزی هانتینگتون وایتلی
شاید برایتان عجیب باشد اما جیسون استاتهام و رزی هانتینگتون وایتلی دو دهه با هم اختلاف سنی دارند. این دو یکدیگر را در سال ۲۰۱۰ زمانی که جیسون استاتهام ۴۲ سال و رزی هانتینگتون وایتلی ۲۲ سال داشت ملاقات کردند.

جیسون استاتهام و رزی هانتینگتون وایتلی

۵. جانی دپ و امبر هرد
امبر هرد ۲۹ ساله و جانی دپ ۵۲ ساله یکدیگر را در سال ۲۰۰۹ ملاقات کردند اما تا سال ۲۰۱۲ با هم ارتباطی نداشتند. رابطه آنها از سال ۲۰۱۲ آغاز و در سال ۲۰۱۵ با اختلاف سنی ۲۳ سال منجر به ازدواج شد.

جانی دپ و امبر هرد

۶. دیوید شویمر و زویی به اکمن
این دو در سال ۲۰۱۲ با یکدیگر ازدواج کردند و صاحب یک فرزند دختر شدند. دیوید شویمر ۴۹ ساله خطاب به زویی به اکمن ۳۰ ساله می‌گوید: «من همیشه در کنار تو خواهم ماند.»

دیوید شویمر و زویی به اکمن

۷. مایکل داگلاس و کاترین زتا جونز
یکی دیگر از زوج‌هایی که ثابت کرده‌اند اختلاف سنی اهمیت چندانی در ازدواج ندارد، مایکل داگلاس ۷۱ ساله است که با کاترین زتا جونز ۴۶ ساله در سال ۲۰۰۰ ازدواج کرد.

مایکل داگلاس و کاترین زتا جونز

۸. مدونا و جیسس لوز
مدونای ۴۹ ساله برای مدت کوتاهی با مدل ۲۱ ساله‌ای به نام جیسس لوز نامزد بود. اگر چه آنها رابطه خوبی با یکدیگر داشتند اما خیلی به طول نیانجامید.

مدونا و جیسس لوز

۹. جنیفر لوپز و کاسپر اسمارت
با یک نگاه سرسری به جنیفر لوپز ۴۶ ساله، شما هم خواهید فهمید که او هیچگاه پیر نمی‌شود، بنابراین تعجبی هم ندارد که با فردی جوان‌تر از خودش در ارتباط باشد. او در سال ۲۰۱۴ با یکی از اعضای گروه خود به نام کاسپر اسمارت که تنها ۲۹ سال سن داشت، ازدواج کرد.

جنیفر لوپز و کاسپر اسمارت

۱۰. بن فاستر و رابین رایت
بن فاستر و رابین رایت اولین بار در سال ۲۰۱۲ یکدیگر را ملاقات و در سال ۲۰۱۴ نامزد کردند اما کمی پس از آن از هم جدا شدند. در سال ۲۰۱۵ برای بار دوم، بن ۳۵ ساله با رابین ۴۹ ساله ازدواج کرد و در همان سال هم جدایی خود را اعلام کردند.

بن فاستر و رابین رایت

۱۱. سم تیلور جانسون و آرون
سم تیلور جانسون و آرون با اختلاف سنی ۲۴ سال در سال ۲۰۱۲، پس از اتمام فیلمی مشترک، با یکدیگر ازدواج کردند. ازدواج آنها زمانی اتفاق افتاد که سم تنها ۱۹ و آرون ۴۲ سال داشت. آنها دو فرزند دختر دارند.

سم تیلور جانسون و آرون

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz