[su_frame]بریتنی مکلنتیر[/su_frame]

رشت رویایی وقتی بریتنی مکلنتیر متوجه شد که دوقلو باردار است٬ پزشکان چیزی به او گفتند که شاید هیچ مادری در این دوران انتظارش را ندارد و آن این بود که مادیلین و میسون٬ دوقلوهای به دنیا نیامده او٬ به طور نابرابر در حال رشد هستند. میسون تنها ۲۵۰ گرم وزن داشت، در حالی که مادیلین نزدیک ۲ کیلو بود. در واقع پزشکان اعلام کردند که در قلب میسون حفره‌ای دیده‌اند و عملکرد مغزش هم غیرعادی گزارش شده است.

مادر این دوقلوها می‌گوید: تنها شانس زنده ماند میسون٬ جراحی قلب است. اما پزشکان نمی‌توانند به خاطر وضعیت مغزی‌اش٬ این جراحی را انجام دهند. حالا بریتنی باید انتظار طولانی و مضطرب کننده‌ای را تحمل کند تا بفهمد آیا شانس دیدن پسرش را خواهد داشت یا نه. این خبر بد با سونوگرافی خانم مکلنتیر در هفته ششم٬ حال او را بدتر کرد. متخصص سونوگرافی صحنه‌ای بی‌نظیر و غیرقابل باور از زندگی این دو دوقلوی به دنیا نیامده مشاهده کرد. این متخصص گفت: ما قبلاً چنین چیزی ندیده بودیم. این دوقلوها دست‌هایشان در دست هم بود. در عکس‌های سیاه و سفید سونوگرافی٬ به نظر می‌آمد که میسون انگشت خواهرش را گرفته است.

بریتنی می‌گوید: اکثر دوقلوها هنگام عکس گرفتن برای سونوگرافی در حال زدن همدیگر هستند. اما در عکس‌های سونوگرافی من به نظر می‌رسید که انگار مادلین می‌خواهد از برادرش مراقبت کند.

[su_frame align=”center”]بریتنی مکلنتیر[/su_frame]

این عکس برای خانواده او که شاید هرگز موفق به دیدن پسرشان نشوند بسیار تسکین‌بخش است، چرا که می‌دانند اگر او در شکم مادر بمیرد، تنها نخواهد بود.