تصادف ۳ کامیون در جاده قدیم رشت ـ رودبار یک کشته و ۳ مجروح به‌جای گذاشت

سانحه رانندگی

رشت رویایی- فرمانده پلیس‌راه گیلان از وقوع تصادف مرگبار ۳ خودروی کامیون با یکدیگر در محور قدیم رشت ـ رودبار خبر داد و گفت: در این محور گره ترافیکی ایجاد شده است.

مهیار رستگار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به وقوع تصادف مرگبار سه دستگاه کامیون باربری در محور قدیم رشت ـ رودبار گفت: صبح امروز در جاده قدیم رشت ـ رودبار سه دستگاه کامیون به صورت زنجیره‌ای با یکدیگر برخورد کردند.

او با بیان اینکه مسیر مذکور به دلیل تصادف خودروهای سنگین مسدود شده است، افزود: اکنون گره ترافیکی به دلیل جابه‌جایی کامیون‌ها در محور رشت ـ رودبار ایجاد شده است.

فرمانده پلیس‌راه گیلان با اشاره به اینکه جابه‌جایی کامیون‌ها اکنون در حال انجام است، گفت: تا ساعتی دیگر مسیر مسدود شده مذکور بازگشایی می‌شود.

او حادثه تصادف سه دستگاه کامیون را منجر به کشته شدن یکی از راننده‌ها و مصدوم شدن سه نفر عنوان کرد و یادآور شد: روز گذشته نیز به دلیل واژگونی یک دستگاه کامیون در مسیر آستارا ـ اردبیل دو نفر کشته شدند و امروز نیز حادثه کامیون مرگ‌آفرین شد.

رستگار با اشاره به اینکه رانندگان کامیون افرادی با تجربه هستند، خاطرنشان کرد: از رانندگان کامیون انتظار بیشتری می‌رود که قوانین رانندگی را رعایت کنند.

او محور قدیم رشت ـ رودبار را مسیر تردد انواع خودروهای سنگین عنوان کرد و یادآور شد: این جاده دو طرفه است، بنابراین رانندگی در آن باید با نهایت دقت انجام شود.

فرمانده پلیس‌راه گیلان رعایت مقررات رانندگی را امری ضروری دانست و ادامه داد: رانندگان خودروهای سواری باید از مسیر جایگزین یعنی آزادراه رشت ـ قزوین استفاده کنند و رانندگان خودروهای سنگین نیز منتظر بازگشایی محور قدیم رشت ـ رودبار باشند، همکاران در تلاش برای خارج کردن کامیون‌ها از مسیر اصلی جاده هستند.

او رعایت قوانین رانندگی به ویژه در محور قدیم جاده رشت ـ رودبار را مورد تأکید رانندگان خودروهای سنگین از جمله کامیون‌ها قرار داد.

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz