تصادف شدید پژو ۲۰۶ با تیر چراغ برق در جاده فومن+تصاویر

رشت رویایی- تصادف شدید خودروی سواری با تیر چراغ برق یک مصدوم بر جای گذاشت.

به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی رشت- طی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی در ساعت ۷: ۳۳ دقیقه صبح دیروز ۱۵ اردیبهشت ۹۵ مبنی بر تصادف و محبوس شدن راننده در خودرو، بی‌درنگ محمد صفرپور مستقر در ستاد فرماندهی سازمان یک دستگاه خودروی اطفایی و نجات از ایستگاه ۹ آتش نشانی را به محل حادثه واقع در جاده فومن- نرسیده به سه راه شفت اعزام کرد.

جمال فتحی فرمانده آتش‌نشانان اعزامی در این باره گفت: به محض رسیدن به محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه خودروی سواری ۲۰۶ به علت سرعت زیاد و عدم توانایی راننده در کنترل خودرو به شدت با تیر چراغ برق برخورد و موجبات محبوس شدن راننده را فراهم کرد.

وی با بیان اینکه قبل از رسیدن آتش‌نشانان به محل حادثه مصدوم که به شدت دچار آسیب‌دیدگی شده بود توسط حاضرین در محل از داخل خودرو خارج و به بیمارستان انتقال یافت افزود: آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل حادثه و پیشگیری از بروز هرگونه حوادث احتمالی دیگر به آشیانه بازگشتند.

تصادف شدید پژو 206 با تیر چراغ برق در جاده فومن تصادف شدید پژو 206 با تیر چراغ برق در جاده فومن تصادف شدید پژو 206 با تیر چراغ برق در جاده فومن تصادف شدید پژو 206 با تیر چراغ برق در جاده فومن

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz