تصادف شدید پراید با کامیون در رشت دو مجروح داشت +تصاویر

رشت رویایی- در پی تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی در ساعت ۰۳:۵۳ دقیقه صبح امروز ۲۶ مهر، مبنی بر تصادف شدید دو خودرو، ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی رشت یک خودروی نجات از ایستگاه ۱۱ آتش‌نشانی را به محل حادثه واقع در بلوار لاکان نرسیده به مسجد امیر المومنین (ع) اعزام کرد.

تصادف شدید پراید با کامیون در بلوار لاکان رشت دو مجروح داشت

شهرام مؤمنی معاونت عملیات سازمان آتش‌نشانی در این باره گفت: به محض رسیدن آتش‌نشانان به محل حادثه مشاهده شد که یک دستگاه خودروی “سواری پراید به شدت با یک دستگاه خودروی کامیون” پارک شده در حاشیه خیابان برخورد نموده که به واسطه این حادثه دو سرنشین خودروی پراید از ناحیه سر و گردن دچار مصدومیت گردیده‌اند.

مؤمنی در ادامه توضیح داد: آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل و قطع سیستم برق خودرو نسبت به امدادرسانی و خارج نمودن مصدومین از داخل خودرو اقدام نمودند.

مؤمنی علت بروز این حادثه را سرعت غیرمجاز و عدم توانایی راننده در کنترل خودروی پراید اعلام نمود.

آتش‌نشانان در پایان عملیات پس از خارج نمودن مصدومین از داخل خودرو و تحویل آنان به عوامل اورژانس جهت انتقال به مراکز درمانی در حضور عوامل نیروی انتظامی به ایستگاه مربوطه مراجعت نمودند.

تصادف شدید پراید با کامیون در بلوار لاکان رشت دو مجروح داشت تصادف شدید پراید با کامیون در بلوار لاکان رشت دو مجروح داشت تصادف شدید پراید با کامیون در بلوار لاکان رشت دو مجروح داشت تصادف شدید پراید با کامیون در بلوار لاکان رشت دو مجروح داشت تصادف شدید پراید با کامیون در بلوار لاکان رشت دو مجروح داشت

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz