تصادف شدید سه خودروی سواری در رشت ۴ مصدوم به‌جای گذاشت +تصاویر

رشت رویایی- سرعت زیاد خودروی سواری و انحراف به لاین مخالف چهار مصدوم برجای گذاشت.

تصادف شدید سه خودروی سواری در رشت 4 مصدوم به‌جای گذاشت

در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ آتش‌نشانی در ساعت ۲۳:۵۶ دقیقه شب گذشته مبنی بر بروز تصادف شدید سه خودروی سواری، مرکز ستاد فرماندهی یک خودروی اطفایی و نجات از ایستگاه ۵ آتش نشانی را به محل حادثه واقع در بلوار شهید بهشتی، بعد از میدان گاز، روبروی مرکز اورژانس ۱۱۵ اعزام کرد.

محمد رضا پورمحمد مسوول ایستگاه ۵ آتش نشانی در این باره گفت: یک خودروی سانتافه که از مسیر میدان توشیبا به میدان گاز در حال حرکت بود به علت سرعت زیاد و عدم توانایی راننده در کنترل خودرو به لاین مخالف پرتاب و موجبات برخورد شدید با دو دستگاه خودروی در حال عبور “پراید و پرشیا” را فراهم نمود.

او در ادامه گفت: آتش نشانان سریعاً پس از قطع سیستم برق خودروها نسبت به ایمن سازی محل حادثه و پیشگیری از بروز حوادث احتمالی اقدام نمودند.

پورمحمد با بیان اینکه این حادثه ۴ مصدوم” ۳ مرد و یک زن” در بر داشته افزود: مصدومان دو خودروی سواری پراید و پرشیا که از ناحیه سر و صورت و کتف دچار آسیب شده بودند توسط عوامل اورژانس به بیمارستان انتقال یافتند.

همین گزارش حاکی است: آتش‌نشانان پس از انجام تمهیدات ایمنی و پیشگیری از بروز حوادث احتمالی و انتقال خودروها به مکان امن به ایستگاه مربوطه مراجعت نمودند.

تصادف شدید سه خودروی سواری در رشت 4 مصدوم به‌جای گذاشت تصادف شدید سه خودروی سواری در رشت 4 مصدوم به‌جای گذاشت تصادف شدید سه خودروی سواری در رشت 4 مصدوم به‌جای گذاشت

نظرات

اولین دیدگاه این مطلب را ثبت کنید

آگاه‌سازی از
680

wpDiscuz